Някой да знае от коя билкова аптека бих могла да си закупя капките от пресен име

  • 1 040
  • 1
Някой да знае от коя билкова аптека бих могла да си закупя капките от пресен бял имел за безплодие безкрайно бих била щастлива ако някой ми помогне. Все пак ги има научих ,че ги продават или другият вариянт е сама да си ги приготвя ако някой знае по-какъв начин бих могла да си ги приготвя моля да ми пише.Питах в билковата аптека и ми казаха ,че трябвало да се накисне имела в спиртен извлек и така можело да се получит тези капки ,но дали е така не е сигурна и продавачката.Моля ако някой знае нека ми пише .В неделя ходих на разходка в гората и си набрах пресен бял имел ,искам да пия и извлека му като го накиснах предварително за 12 часа в вода ,след това леко го затоплям и го слагам в термос.Помага за хормунални смущения,но като е пресен не пусна оцветяване на водата  тя остана бяла ,знае ли някой дали трябва да е така защото при мен се получава оцветяване на водата само с изсушени листа и стъбла на билката .Набрах го от дива ябълка ,казват ,че е лековит билият имел от дъб.
Виж целия пост
# 1
Аз също съм чувала че капките от бял имел помагат за регулиране на хормоните и за забременяване но не съм използвала. Ще се радвам ако някоя мама има лични впечатления да ги сподели тук!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия