мами с бебе конфорт high trek

  • 1 285
  • 8
Здравейте,мами,

Имаме количка Пег Перего PLiko P3,и искам да ви кажа че нещо останах разочарована.Първо колелетата се разбиха доста бързо  а и облегалката се регулира с мъка,нещо заяжда,за тези пари очаквах да е по стабилна и да ми върши работа по дълго време.Та отворих тази тема за да питам мамите с бебе конфорт high trek доволни ли са,наскоро ч видях в един магазин и доста ми хареса,даже сложих бебо вътре,повозих го и ми се стори доста маневрена.Решила съм ако ще купувам да е количка с големи колела,цяла дръжка която да се обръща в двете посоки и голям кош.най важното е да не заема голямо място в багажника,май станаха доста изисквания  Embarassed ще се радвам да ми дадете съвет за конкретния модел  Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей,

имах Хай Трек с второто си детенце и остана страшно доволна!!! Много е маневрена, кошът е страшно широк и комфортен, бута се съвсем леко, лесно се сгъва и разгъва, не бих я заменила с нищо друго. Имала съм и други скъпи колички, но тази си е номер 1 за малко бебче.  Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти Rosito,много кураж ми вдъхна да купувам смело,без притеснения,на мен също много ми хареса но си е друго някой който е ползвал да си изкаже мнението.Той малкия не е много малък,скоро ще стане на една година,стори ми се че количката е повече за по-големки,не малки бебета.
Виж целия пост
# 3
A колко  тежи?Има ли изцяло легнало положение? и на мен ми харесва Peace
Виж целия пост
# 4
изцяло легнало положение няма,но има зимен кош към нея,ако решиш може да си купиш него,иначе има и зимно чувалче на бебе конфорт за зимата което струва 100 лв ако бебето е по голямо.Не съм сигърна но мисля че четох някъде че количката тежи около 9 кг-8,600 мисля беше което си е много добре за такава голяма количка,нашата на Пег Перего е по-малка от хай трека и тежи 9 кг като се води една от най леките.Надявам се поне малко да съм ти помогнала с тази информация. Hug
Виж целия пост
# 5
Всъщност видях килограмите в сайта им - 11,6 кг - не тежи много,но има и по-леки триколки NaughtyВъпрос на предпочитания  Peace
Виж целия пост
# 6
Всъщност видях килограмите в сайта им - 11,6 кг - не тежи много,но има и по-леки триколки NaughtyВъпрос на предпочитания  Peace


Не знам дали има по-леки, но наистина е лесна за вдигане. Успоредно с нея имах и Лолла и въпреки, че е по-лека едва я прибирах в багажника...ужасно тежи.
Виж целия пост
# 7
Момичета,купих си количката,много съм доволна,много е маневрена,преди малко я тествах Wink
Виж целия пост
# 8
Момичета,купих си количката,много съм доволна,много е маневрена,преди малко я тествах Wink

Честито! Със здраве да си я използвате дълго и безаварийно!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия