Вечерно хранене

  • 1 729
  • 20
Моето бебче вечер изпива по 150гр АМ и не може да се засити за през цялата нощ.Има едни безглутенови бишкоти Биберон за над 4м мога ли да му слагам по малко в млякото.
Виж целия пост
# 1
Може-аз слагах на моите деца Hug
Виж целия пост
# 2
Можеш да слагаш,но защо не му увеличиш милилитрите само за вечерното ядене вместо 150 на 180.....
Виж целия пост
# 3
Аз бих слагала 1-2 мерителни лъжици оризово брашно в млякото.
Виж целия пост
# 4
Увеличи му дозата на детето Peace
Бисквити и тем подобни ще яде цял живот,иначе-ДА,може да слагаш.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля, че е по-добре да увеличиш дозата на млякото.
Виж целия пост
# 6
Бебето ти е прекалено малко, нормално е да си яде нощем, не виждам какво те притеснява.

С Плазмонките внимавай, аз ги пробвах, когато вече не ядеше нощем, но така я разядоха, че си върна нощното и ядеше по цяла нощ, страшен апетит отвориха  Stop
Виж целия пост
# 7
Можеш да слагаш,но защо не му увеличиш милилитрите само за вечерното ядене вместо 150 на 180.....
Да, пробвай да му даваш повече мляко вечерта. Ако все пак се буди през нощта гладен, значи си е гладен и трябва да го храниш нощно време!  Peace
Виж целия пост
# 8
По-добре увеличи количеството мляко.
Виж целия пост
# 9
Можеш да слагаш,но защо не му увеличиш милилитрите само за вечерното ядене вместо 150 на 180.....
Peace....като имай впредвие,че то едва ли ще ги изпие вс 180мл,но дори и да етака,според мен,нпма проблем.Малката също не се засищаше  с препоръчаните милилитри и винаги съм й правела малко повечко,без риск стомахчето й да се разшири.
Виж целия пост
# 10
Моето бебе е на същата възраст.От края на вторияа месец съм я хранила за последно в 00.00 часа, но отскоро взе да се събужда отново през нощта в различни часове все около 3-3.30 ч.увеличих количеството на последното хранене на 180 млл и една седмица беше добре и се събуждаше в 6.00-6.30 ч.Сега отново се буди дори и със 180 млл и явно си е гладна.През деня й давам 6х160-180 млл.
И аз незнам какво да те посъветвам, защото и аз съм в същата ситуация.Като искат ще даваме, тъй като с вода не става работата, а става по-зле /поне при нас/.
Виж целия пост
# 11
увеличавайте дозите и се водете само по децата! всяко дете има различни нужди. по-полезно е да пие АМ, отколкото да яде бисквити. а да имат нощни хранения е съвсем нормално!
Виж целия пост
# 12
може Wink
Виж целия пост
# 13
пробвах няколко вечери с увеличена доза но без резултат.когато изпие 150мл и спига да яде за повече неще и да чуе.
Виж целия пост
# 14
Можеш да слагаш,но защо не му увеличиш милилитрите само за вечерното ядене вместо 150 на 180.....
Да, пробвай да му даваш повече мляко вечерта. Ако все пак се буди през нощта гладен, значи си е гладен и трябва да го храниш нощно време!  Peace
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия