Кефят ли ви общите сауни?

  • 5 014
  • 72
Дами.
Притеснява ли ви да ходите на обща
сауна и да ви се подмотават разните
му там голодупавци и да мандахерцат
каквото там им се намира за израстък?
Или предпочитате женските сауни, за
да не се чувствате обект на внимание,
а да си се потите на воля и да говорите
само за молове, холове, тролове, полове.

Господа.
Знам, че вас не ви притеснява да ходите
на смесена сауна, нито пък в женска. Или?
Може би предпочитате кочкъмпъни, за да
си мерите на воля бицепс, трицепс и сие?

Кое ви харесва и кое не в сауните? Ходите ли?
Виж целия пост
# 1
Много ме кефят, ама е така щото още от малък ме водеха по селските бани... след това в казармата се затвърди любовта ми към общото къпане и... така стигнах и до сауните...  Whistling
Виж целия пост
# 2
Харесва ми усещането след като си ходил на сауна, а не по време на потенето. Предпочитам да съм с женска компания, но повечето така или иначе са общи. Преживява се това, че трябва да си мериш приказките за половин час.
Виж целия пост
# 3
Не,не ми харсесва ничия компания в сауната.
За мен това е релаксиращо време и не искам никой да ме заговаря,оглежда и т.н.
Виж целия пост
# 4
Спомних си първото ми посещение на немска сауна - влязох и после много бързо излязох. Реших, че нещо не е както трябва! Защо всички са голи? В България всички бяха с бански!
Тогава мъжа ми беше атракцията на заведението, понеже винаги е без.
Сега вече ми е обяснено и знам че голи е правилния вариант и вече не ми пука! Но в БГ като се съблечеш те гледат странно, поне последния път като бях.

P.С.: Излъгах - някой път ми пука - когато някоя баба се разкикерчи срещу мен. Или пък дядо - без значение.
Виж целия пост
# 5
Не, не ме притесняват.

Само веднъж на общ купон от предната фирма се засякохме в сауната с шефката и мъжа й. Постоях малко и излязох. По-скоро ми стана неудобно.

Иначе се натресох вечерта в едно джакузи и докато си фокусирам погледа, видях, че джакузито е заето. И стана интересно...
Виж целия пост
# 6
За нищо на света не влизам в сауна.По-отвратително и мъчително нещо от това няма.И на всичко отгоре си плащаш.
Виж целия пост
# 7
И аз много мразя сауна, затова предпочитам други места за суинг.

Виж целия пост
# 8
Лисо, ти не пита ли вече за това бре?
Аз в такова нещо не влизам, та ми е все тая кой е вътре.
Виж целия пост
# 9
Не си падам по общите...
Виж целия пост
# 10
Явно съм тъмен балкански субект и не се вписвам в немските стандарти, но не мога да стоя безучастен в непосредствена близост до гола жена...или ще го надървя като магаре, или ще ми се обърне стомаха от погнуса, в зависимост от жената.
Виж целия пост
# 11
Мразя сауната,а и не е полезно за гърдите.
Виж целия пост
# 12
То за какво ли изобщо е полезна...Да се потиш като хипопотам!Егати удоволствието.Наскоро Емануела каза в шоуто на Азис,че правила секс в сауна.Много извратена таз жена!!!!
Виж целия пост
# 13
То за какво ли изобщо е полезна...Да се потиш като хипопотам!Егати удоволствието.Наскоро Емануела каза в шоуто на Азис,че правила секс в сауна.Много извратена таз жена!!!!

Направила се е на интересна или сауната не е работела, когато е правила секс ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Не понасям общите неща. И сауните не понасям. Търся си други начини за релакс и дезинтоксикация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия