лош балсам за коса

  • 1 138
  • 7
Не можах да намеря нищо във форума, но да ви се оплача от един балсам за коса, който използвам от няколко месеца - Schwarzkopf Gliss Hair Repair Total Repair Conditioner For Dry, Damaged Hair - косата ми ужасно взе да пада от него и изобщо не се възстанови.
Твърдя даже, че по скоро ми увреди косата, отколкото да и помогне да се посъвземе.
Sad
Виж целия пост
# 1
Защо така се е получило  newsm78? Аз често ползвам продуктите на Глис и не съм имала оплаквания.
Виж целия пост
# 2
аз не харесвам тази марка, но, според мен не е задължително да ти пада косата от балсама  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
В момента сезона е такъв, защо реши, че е от балсама? Моята коса също пада повече!
Виж целия пост
# 4
аз се сдобих с невероятен пърхот от тази серия на глис Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
 Косата може да пада по много причини, може да не е точно от балсама.
 На мен нищо на Шварцкопф не ми понася, косата ми става отвратителна от продуктите им.За мен обяснението е, че на всяка коса и кожа едни и същи продукти се отразяват различно и всеки трябва да си намери "своята" козметика.
Виж целия пост
# 6
Знам само, че си го купих по препоръка на приятелка, очевидно косата и добре се повлияваше.
Резултатът при мене обаче беше отрицателен - съвсем се проскубах.
Спрях го точно преди месец и сега  не пълня четката с косми, както тогава.
И не по темата - може ли да спя с Тривитаминол - маската?
Виж целия пост
# 7
да не е бил развален нещо?
Или да имаш непоносимост към някоя от съставките на тази марка?
Аз съм фен на глис, нямам такива проблеми,но пък съм се оплаквала от други продукти на които хората се радват и им действат добре...
тааа си е индивидуално
но щом си забелязала това-просто избягвай да ги използваш вече
  55
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия