Малко се обърках....

  • 557
  • 8
Дъщеря ми е на  година и шест месеца.Тук чета за киселото и прясно мляко,как и кога да се въведат.Моят въпрос е като давате от двата вида мляко , давате ли и адаптирано,защото аз не давам?!?!?Благодаря Ви за отговорите предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1

Киселото мляко въведах преди годинката, а прясното след.Адаптирано мляко давах до 2г. на детето.Няма значение, че не даваш адаптирано, дъщеря ти е достатъчно голяма за да не го пие вече.
Виж целия пост
# 2
На тази възраст много бебета вече са отказали адаптираното мляко и са на кисело и/или прясно. Не е проблем, че не даваш АМ.  Peace
Виж целия пост
# 3
И двете ги въведох около годинката,когато отказа АМ
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ви .Не че се притесних,ама от прочетеното в другите теми останах с впечатление,че майките дават прясно,кисели та и адаптирано newsm78,а нали уж те заместват адаптираните млека newsm78
Виж целия пост
# 5
Благодаря Ви .Не че се притесних,ама от прочетеното в другите теми останах с впечатление,че майките дават прясно,кисели та и адаптирано newsm78,а нали уж те заместват адаптираните млека newsm78

Не дават адаптирани, а млека за след годинка. Те са пълноценни, като прясното мляко, но обогатенис витамини и др. полезни вещества.
Виж целия пост
# 6
Благодаря Ви .Не че се притесних,ама от прочетеното в другите теми останах с впечатление,че майките дават прясно,кисели та и адаптирано newsm78,а нали уж те заместват адаптираните млека newsm78

Не дават адаптирани, а млека за след годинка. Те са пълноценни, като прясното мляко, но обогатенис витамини и др. полезни вещества.
т.е. е хубаво и аз да давам такова за деца след една годинка,въпреки че приема от "обикновените" млека?
Виж целия пост
# 7
Не знам, всеки си преценява Simple Smile зависи и от това какво харесва детето и какъв апетит има.

Аз прясно дадох чак към 3 г., а киселото след 1 г. само като следобедна.
Отделно изпиваше 1 литър от пълноценното.
Виж целия пост
# 8
Ясно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия