Обзавеждане за магазин

  • 643
  • 7
Здравейте,не знам дали това е точното място за тази тема,но ако не е,разчитам на модераторите  да ме поправят Praynig на път е да се сбъдне мечтата ми за свой магазин за бельо и домашен текстил.Чудя се къде мога да си поръчам обзавеждането  newsm78 проблема е че освен етажерки(така да се каже) искам от онези метални "ленти"с многото дупки по тях,които се монтират на стените и после с държачи си слагаш рафтчета където ти хареса   Embarassed ама как го обясних само!Ако някой от вас има представа къде мога да ги купя,ще съм безкрайно благодарна за инфото   bouquet  Също така ми се ще да ви попитам,какво най-често търсите,а не откривате в магази за бельо,или иначе казано,какво не се сещаме да заредим? newsm78
Виж целия пост
# 1
Мисля си че съм ги виждала в Мосю Бриколаж Thinking /ама не съм на 100% сигурна /
Виж целия пост
# 2
Повечето фирми, предлагащи обзавеждане за магазини, имат и такива системи:
http://ofaya.com/gallery1.html
Виж целия пост
# 3
Много благодаря за бързия отговор  bouquet аз самата я открих тази фирма,но чак след като уснах темата  Embarassed
Виж целия пост
# 4
А лайсните с държачите са малко по-евтини в Практикер, отколкото в Бриколаж. Ние съчетахме и купихме тези от там, а някои други по-специализирани неща и закачалките - от Офая  Peace
Виж целия пост
# 5
И в Метро ги има тези лайсни, цени не помня скоро не сме купували.
Виж целия пост
# 6
На Илиенци,също има много Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Също така ми се ще да ви попитам,какво най-често търсите,а не откривате в магази за бельо,или иначе казано,какво не се сещаме да заредим? newsm78

Не откривам достатъчно разнообразие на цветно бельо!  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия