Ранна бременност

  • 2 400
  • 45
 Здравейте момичета,
Искам да ви споделя и моят проблем и да ми кажете вашето мнение. Преди няколко дни установих, че съм бременна. Тестът беше положителен. Закъснява ми само седмица. От 2 дни обаче имам кафяво течение, което много ме притеснява.Утре ще съм на лекар. Нормално ли е според вас това?
Виж целия пост
# 1
Честито, не мисля че може да е нещо притеснително. При мен също имаше течение,но не кафяво, което много се усили в началото на бременността. Аз сега съм 16 седмица. Кой каквото и да ти казва слушай най-вече някой лекар на когото разчиташ!
Виж целия пост
# 2
Честито!  bouquet
А сега на въпроса:според мен,не е много нормално,но не се шашкай сега предварително.Изчакай си да дойде утрото и тичай на лекар!
А течението много ли е,или са капчици?
Успех и лека бременност!Спокойно!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Може би имаш някакво възпаление... утре ще разбереш със сигрност. Успех!
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за бързите отговори!
Течението, не е силно. Вечер изчезва, но през деня пак се появява. Много се притесних да не загубя бебето. Не знам какви са причините за това течение.
Виж целия пост
# 5
Почивай си колкото можеш! Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за бързите отговори!
Течението, не е силно. Вечер изчезва, но през деня пак се появява. Много се притесних да не загубя бебето. Не знам какви са причините за това течение.
Да не се преуморяваш нещо?Щом вечер изчезва....все пак вечер се спи и се почива,а ти казваш,че тогава изчезва.
При движението ти,през деня ли се усилва?
Виж целия пост
# 7
Не, гледам нищо да не правя. В момента и на работа не ходя.
Виж целия пост
# 8
Дано не е сериозно, но лекаря най-добре ще ти каже.
Желая ти успех!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Не, гледам нищо да не правя. В момента и на работа не ходя.
Стискам ти палци всичко да е наред!И да не забравиш да пишеш. Hug
Виж целия пост
# 10
Почти при всяка бременност го има в началото и е нормално Peace. Ако има проблем, ще разбереш. Успешна бременност!
Виж целия пост
# 11
нормално е,доки ще ти предпише лекарства
Виж целия пост
# 12
Честито мила! Кафявото течение според мен е от захващането на бебчо към матката (май така беше) - тогава се прокървява. И аз имах такова Hug
Виж целия пост
# 13
Може да няма нищо притеснително, но лекаря ще ти каже най-добре.А и има много момичета прокървили в началото, които сега се радват на дечицата си.
Лека бременност и да пишеш след прегледа. Hug
Виж целия пост
# 14
Честито  bouquet
Кафявото течение НЕ е нормално - отивай възможно най-бързо на лекар!
"Захващането" всъщност е имплантиране, което става доста по-рано!
Желая ти късмет Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия