Zapitvane:Vitamini po vreme na bremennost

  • 1 718
  • 27
Цитат
Здравейте на всички,
Бременна сам в 3 месец и в момента взимам само фолиева киселина преписана ми от гинеколожката ми. Края на 3 началото на 4 месец ще трябва да започна да взимам витамини за бременни,които тя преписва, аз не съм в България,но те са Maternity Витаминс. Всичките ми приятелки ги взимаха и качиха от тях по 20-25 кг до края на бременността. Чудя се дали в България има витамини, които също са пълноценни за майката и детето,но не се качват толкова килограми от тях. Разбира се знам,че най-важното е здравето на бебето,но ако кача толкова много килограми ще е още по вредно. Наистина се надявам да ми дадете съвет, тъй като в момента доста се тревожа по този въпрос.
Благодаря предварително,
Мария
Zdraveite na vsichki,
Bremenna sam v 3 mesec i v momenta vzimam samo folieva kiselina prepisana mi ot ginekolojkata mi. Kraia na 3 nachaloto na 4 mesec shte triabva da zapochna da vzimam vitamini za bremenni,koito tia prepisva, az ne sam v Balgaria,no te sa Maternity Vitamins. Vsichkite mi priatelki gi vzimaha i kachiha ot tiah po 20-25 kg do kraia na bremennostta. Chudia se dali v Balgaria ima vitamini, koito sashto sa palnocenni za maikata i deteto,no ne se kachvat tolkova kilogrami ot tiah. Razbira se znam,4e nai-vajnoto e zdraveto na bebeto,no ako kacha tolkova mnogo kilogrami shte e oshte po vredno. Naistina se nadiavam da mi dadete savet, tai kato v momenta dosta se trevoja po tozi vapros.
Blagodaria predvaritelno,
Maria
Виж целия пост
# 1
аз пиех Центрум Матерна
Виж целия пост
# 2
Аз качих 12 кг. за цялата бременност, а и не съм чула от матерната да се напълнява, но може и така да е..
Най-добре си пий това което ти предписва лекаря и не слушай приятелки, килограмите се свалят.
Виж целия пост
# 3
аз пия о'мами предписани от доктора Peace
Виж целия пост
# 4
и аз пиех О'Мами Peace
Виж целия пост
# 5
Аз пих Матерна през втората бременност и не бях качила много кг. Peace
Виж целия пост
# 6
здравей, аз също съм чувала от познати, че от матерната се качват килограми... аз специално докато бех бременна пиех витамините на Хип за бременни (по препоръка на акушерката ми) ... ако искаш можеш да направиш консултация с твоята лекарка дали са подходящи за теб .. те са под формата на сокче и са сравнително приятни на вкус ... късмет и леко бременеене и раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз пиех витамините за бременни на доктор Тайс- много съм доволна. Килограми се качват от манджата, в моя случай, а не от витамините
Виж целия пост
# 8
Аз пиех Центрум Матерна с втората бременност през цялото време и качих 28 кг. Но не мисля че е от тях, защото с първата съм пила само един месец и пак качих 28 кг.
Но наистина те се свалят.  Peace
Виж целия пост
# 9
С първата си бременност пих Матерна и качих само 7.5 кг.
Все пак пий това, което лекарят ти смята, че трябва.
Виж целия пост
# 10
Аз съм против всякакъв изкуствен прием на витамини.
Виж целия пост
# 11
Здравей,

Аз пия Prenatal (канадски) по лекарско предписание. Но ги пия две седмици, после две почивам.
Виж целия пост
# 12
Peace
Виж целия пост
# 13
Аз пиех Центрум Матерна и качих 28 кг, но и бебетата бяха 2. Пет месеца след раждането няма и помен от тези килограми. Така, че спокойно, важното е бебчо и ти да сте добре, а килограмите лесно се свалят  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз приемам о'мами и съм много доволна от тях.Не смятам ,че качвам килограми от тях
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия