Въпрос за кръстник и кръщене

  • 1 596
  • 3
Майка и татко са канени да кумуват на много близките си приятели, а татко не е кръстен. Младите пък напират да се вземат и сватбата е след 10 дни. Та бързо трябва да кръстим татко  Mr. Green. Въпросът е, че се колебаем кой да изберем за кръстник. Майка предлага леля ми, нейната сестра (с която татко не е в цветущи отношения  Twisted Evil), а аз предлагам много близка семейна приятелка, с която добре се разбират. Но е по-млада от баща ми с 3 години и не знаем може ли кръстникът да е по-млад? Ако може - това определено ни решава проблема! Както разбирате - татко няма мнение и му е все едно стига да мине по-бързо, че не си пада по кръщенета  Crazy .
Моля ви, давайте идеи!
Тази сватба съм я пророкувала преди 5 години и от тогава ги чакаме да се решат  Grinning Grinning Grinning!
Виж целия пост
# 1
Естествено, че няма проблем кръстникът да е по-млад. Скоро кръстих един мой братовчед, който е по-голям от мен.
Виж целия пост
# 2
Да, може. Църквата няма изискване за възрастта на кръстника и кръщелника. Важното е кръстникът да е кръстен, разбира се.
Виж целия пост
# 3
Ей, благодаря ви! Ей сега ще се обадя на майка да й кажа. Със сигурност нашата близка е кръстена, даже е кръстница и на брат ми. И с майка и татко имат много готини отношения.
Само като си представя как кръщават баща ми и ми става смешно, ама животът поднася всякакви изненади  Laughing Wink!

А как ми се иска догодина майка и татко да кръщават бебе  Heart Eyes!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия