Коментари към Годишни форумски номинации 2008

  • 21 450
  • 637
Понеже в самата тема за номинациите не се допускат коментари (което е правилно с цел по-лесно броене) предлагам да отворим тази тема в която всеки може да каже какво мисли за номинациите тази година, как се развиват, на къде вървят и ако има някакви забележки и изобщо всякакви коментари (без заяждане и караници естествено)
Предполагам че всеки би искал да каже нещо което му е направило впечетление Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Номинирах те Flutter

 Иначе сериозно,има категории в които си струва да бъдат споменати хора и теми. Съжалявам само, че вече не чета толкова често и номинациите ми в тях нямаше да са обективни.
Виж целия пост
# 2
Искам да кажа да внимавате какво ще кажете.  newsm66  #Silly
Виж целия пост
# 3
На мен ми е трудно да определя златна тема и фраза, оти ми е слаба паметта. Хич не мога да цитирам, ...добре че може да се редактира, ако ме осени промисълТът.
Виж целия пост
# 4
Аз се чудех колко време новака се счита за новак.
Номинирах Сели, после погледнах че е регистриран в края на миналата година. Брои се за новак, нали?
Казвайте, че повлекох крак, да не се окаже, че съм вкарала в заблуда съфорумките. Blush
Виж целия пост
# 5
Искам да кажа да внимавате какво ще кажете.  newsm66  #Silly

... и да не се връщате по ен пъти да номинирате. Това е молба.
Виж целия пост
# 6
Искам да кажа да внимавате какво ще кажете.  newsm66  #Silly

1. Моето предложение за категория го няма.
2. Има категории, лишени от всякакъв смисъл и интерес, абсурдни номинации също не липсват вече.
3. Скука. Нищо по-различно от миналогодишните номинации.
4. От 29т - отговори на 9т. Толкова ли е трудно да публикуваш само тези, с отговор.
Виж целия пост
# 7
Запис, цоп или както там е модерен спама към днешна дата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Аз се чудех колко време новака се счита за новак.
Номинирах Сели, после погледнах че е регистриран в края на миналата година. Брои се за новак, нали?
Казвайте, че повлекох крак, да не се окаже, че съм вкарала в заблуда съфорумките. Blush
За новак броим регистрираните през 2008г. Но ако някой е регистриран декември 2007 /т.е. след миналогодишните номинации/ , мисля че не е проблем да е "новак".  Thinking
Виж целия пост
# 9
Аз се чудех колко време новака се счита за новак.
Номинирах Сели, после погледнах че е регистриран в края на миналата година. Брои се за новак, нали?
Казвайте, че повлекох крак, да не се окаже, че съм вкарала в заблуда съфорумките. Blush
Не се брои, поне досега не се броеше.
Виж целия пост
# 10
Искам да кажа да внимавате какво ще кажете.  newsm66  #Silly
Знаеш, че много те обичам от време оно, но това въобще не може да ме спре да кажа - номинациите са голяма глупост според мен, никога не ги чета, никога не участвам. Според мен са скучни, подмазвачески, за някои дори обидни и като цяло изискват да познаваш едва ли не целия форум, за да кажеш за кой какво е най-характерно. Е, аз вися тука по цял ден, когато бебето спи, и пак половината от потребителите, особено по-новите, въобще не мога да ги запомня, камо ли да кажа кой с какво най-много впечатлява Rolling Eyes
Абе не ми е забавно това, и туй то.
Борис пита, затова казвам. Иначе не бих се набутала в темата, да развалям удоволствието на хората, на които им харесва там Peace
Виж целия пост
# 11
Не се брои, поне досега не се броеше.

Да, не се броеше, но би трябвало.Регистрираните ноември и декември
не взимат участие в миналогодишните номинации, а в тазгодишните се оказват стари вече Laughing

belinda    bouquet
Виж целия пост
# 12
Отивам да го търся, ноември май се е регистрирал,но ще погледна пак.
Предполагам, че все пак може да се направи компромис за един месец.Или?

Номинациите са за забавление.
На който му е забавно, номинира и после гласува. Другите подминават.
За Биби, за цялостно творчество покрай номинациите - тиквен медал. Laughing
Виж целия пост
# 13
и за мен Сели си е новак Peace

а категорията за точкотрупци--е излишна Laughing
Виж целия пост
# 14
Ходих, четох и не се занимавах да гласувам. Мноооооо номинации, мнооо нещо. Не мога да им хвана спатии кой-кого. Гледам номинирани разни персони, които не ги познвам, че и други персони, които също не познвам ги подкрепили Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия