Марково бельо

  • 8 906
  • 16
Здравейте момичета!
Мога ли да ви попитам за някоя фирма за качествено бельо различна от Триумф? Интересуваме да е чуждестранна, но да не е гръцка, турска или китайска. 
На Триумф съм им много доволна от бельото, но вече си купих модела, който си харесах.
Търся магазин за качествено бельо в Пловдив.
Виж целия пост
# 1
Много труден въпрос. За мен най-хубавото бельо е на Victoria's secret, но за съжаление нямат магазини тук.
Иначе Lormar имат хубави и качествени модели.
Виж целия пост
# 2
Аз съм доволна от бельото на Wolf,Wolford и Skiny...
Виж целия пост
# 3
Skiny, Princess, KOOKAI... La Perla... Crazy има и други  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз харесвам Wolf.ahasver ,страхотен билборд имаш за аватар.
Виж целия пост
# 5
Skiny, La Perla и intimissimi
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви момичета!
Може ли да ми кажете как да намеря магазините им в Пловдив.
 newsm78 Имам лошото предчувствие, че повечето от тези фирми имат  магазини само в София.
Искам да си купя хубав сутиен......   bouquet
Виж целия пост
# 7
Хубави модели има в магазин ZAZA на ъгъла на кръстовището на хотел Санкт Петербург, там има сутиени на Pierre Cardin Sielei Enriko Coveri Lucano Soprani Lormar и други марки. Също има хубав магазин за бельо зад писуарите на Джумаята.
Виж целия пост
# 8
Аз съм доволна от Perfect, но незнам дали не са само варненска фирма... newsm78 Попадала съм и на хубави неща на New Silhouette  Crazy
Виж целия пост
# 9
Има един магазин с доста голям избор на италианско бельо - Lormar, Comet и разни други. Ако вървиш от главната към пешеходния мост след подлеза първата пряка в дясно, срещу градинката. До него май има оптика. Има и доста намалени модели, от стари колекции.
Виж целия пост
# 10
Етам  Peace
Виж целия пост
# 11
Има един магазин с доста голям избор на италианско бельо - Lormar, Comet и разни други. Ако вървиш от главната към пешеходния мост след подлеза първата пряка в дясно, срещу градинката. До него май има оптика. Има и доста намалени модели, от стари колекции.
Направо отивай в склада, от който зарежда този магазин, а и всички други магазини продаващи качествено италианско бельо в Пловдив. Аз купувам също от там. Намира се точно след кръстовището със светофара на магазин "Бриколаж". От дясната страна след светофара има нова сграда, на първия етаж са мебели на "Мебел дизайн", а склада с бельото е на втория. Има пробна и можеш да си мериш с часове...  Peace
Виж целия пост
# 12
На самата сграда има закачен голям рекламен билборд на Lormar
Виж целия пост
# 13
Много харесвам цветно бельо и преди няколко години открих Luciano Soprani и Enrico Coveri, имат много весели десени и са добри като качество, освен тях ми харесва бельото на Calvin Klein, Playboy i No Romeo. А и хубавото е, че се намират в Пловдив  Simple Smile Купувала съм и на Skiny и Diesel , но честно казано не излязоха особено качествени. Затова вече залагам само на проверени марки  Simple Smile А в мола на Хемус мисля че беше има един магазин на 2рия етаж за бельо на Woman's Secrets и нещата изглеждат добре, но още не съм ги пробвала. Ако някой има по-близки наблюдения да сподели  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Палмърс  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия