Мога ли да дам зеле на бебе на 8 месеца и половина

  • 4 800
  • 8
Здравейте,
Чудя се дали мога да дам на Таня /8,5 м/ готвено зеле с домати?!? Не съм видяла в пюретата да има зеле, но незнам защо?
Благодаря ви предварително за отговорите. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Според мен е тежка храна и трудносмилаема. Аз не съм давала още.
Виж целия пост
# 2
Мисля, че зелето е предимно целулоза и е с почти никаквва енергиина стойност. Ползва се при диети, от този вид,  дето им викам "крайни" - един месец само зелева чорба...
Виж целия пост
# 3
Цитат на: jutoo
Здравейте,
Чудя се дали мога да дам на Таня /8,5 м/ готвено зеле с домати?!? Не съм видяла в пюретата да има зеле, но незнам защо?
Благодаря ви предварително за отговорите. Simple Smile


В нашата детска кухня записването става след навършване на 8м. на бебето. Често в менюто присъства супа със зеле, но в супата количеството на зелето не е така голямо. И все пак, дава се на деца на възрастта на твоята Таня.
Виж целия пост
# 4
само едно не разбирам за каде си се разбързала с това зеле на 8 месечно бебе,какво ли ще стане ако пробваш след година с тежките храни когато стомахачето е малко по зряло  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Защо да е бързане - бебе на тази възраст си е вече съвсем зряло (ако мога така да се изразя.А и д-р спок, както и друг път съм казвала, е отгледал най-много деца, така, че защо да не може да му се вярва, може би и той горкия вече не е в час.
Виж целия пост
# 6
http://www.babycentre.co.uk/refcap/546661.html
Виж целия пост
# 7
da spored gornata statia
Виж целия пост
# 8
Цитат на: karla
само едно не разбирам за каде си се разбързала с това зеле на 8 месечно бебе,какво ли ще стане ако пробваш след година с тежките храни когато стомахачето е малко по зряло  Rolling Eyes

Аз всъщност не съм се разбръзала, а просто реших да готвя за нас и се зачудих дали да не заделя преди подправките и за Таня. А и вообще незнаех, че зелето е тежка храна Embarassed Като се сготви с домати даже леко сладни и затова реших, че сигурно ще и хареса.
Благодаря на всички за отговорите  Simple Smile
Усмивки Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия