Училището за бременни на Диди Димова?

  • 21 836
  • 64
Здравейте бъдещи и настоящи мами!
Интересува ме някоя от вас посещавала ли е училището за бъдещи родители на Диди Димова в МБАЛ "Св. София"? Доколкото знам преди е било в "Св. Лазар", но сега вече е в клиниката на д-р Мазнейкова.
Интересува ме всичко - цени, продължителност на курса, доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Нищо не знам за нея?  Thinking
Виж целия пост
# 2
За ето това става въпрос:

http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=56
Виж целия пост
# 3
Аз лично посещавах курса на Диди Димова и сам крайно разочарована.Като всички имах много добри отзиви за нея,но в последствие се оказа,че е само П.Р.Какво имам в предвид.По време на часовете,поне половин час Диди ни ангажира с "нейни проблеми"-клюки,които не ме касаят.Когато ми се налага да променя часа си,не ми  се предоставя възможност и го губя,въпреки,че съм си заплатила курса.Извинението и е че няма време,но в същия момент тя предлага на друга "ВИП" майка да я приеме по всяко време,когато тя пожелае.Меко казано това не е етично.Също исгкам да добавя,че в началото на курса и по програма е включено домашно посещение след раждането,но в последствие  се оказва,че го прави не по задължение и по програма,а на добра воля,с което ни поставя в неудобно положение.Има още много неща,които мога да изтъкна,но мисля,че това е достатъчно всеки да се разочарова от нея!
Виж целия пост
# 4
Случайно я открих в нет-а, както и много други курсове и програми за бременни. Когато се обадих, беше много любезна. Веднага ми записа безплатен "час за лична консултация". Което не беше никаква консултация, а жива реклама на дипломите и курсовете които е посещавала. Може и да действа успокояващо на някой жени, някой да им обяснява и говори без да казва нищо.
 Аз лично намирам всичко което ми трябва в нет-а и в 2-3 книги за бременни.
Жената е много добра психоложка и машина за пари!
Виж целия пост
# 5
Училището на Диди Димова вече се намира в медицински център "Полимед" на ул. Брегалница.
Виж целия пост
# 6
Училището на Диди е единственото в София, което си струва да посещаваш. Иначе, по-добре не си харчи парите и просто питай баба ти или майка ти:)! Другаде няма да те научат на нищо ново, защото няма откаде да са го разбрали (може би, интернет, но това и ти го можеш). Аз ходих по време на първата ми бременност през 2007 още докато беше в Света София. Тази жена ме научи на всичко! Препоръчвам ти горещо да я посетиш поне за консултация.
Сега съм бременна отново и реших пак да посещавам училището. Оказва се, че има толкова много нови неща! Не знам за вас как е, но аз наистина искам да знам най-новото и ако забременея в бъдеще пак бих се записала. Просто Диди е адски отговорна и не би си позволила да пропусне нещо ново и важно.
В нашата държава всичко е толква изостанало и непрофесионално, че някой хора вероятно намират много от важните теми в лекциите на Диди за ненужни или губене на време.  Много тъжно.....
Виж целия пост
# 7
Slu4aino popadnah na publikatziata za Didi Dimova.Izumena sam kak moje niakoi da otpravi takiva obvinenia!?!
O4evidno e,4e jenata,koiato gi e pisala ne e bila 4ast ot u4ili6teto na Didi...
Nelepo e da se tvardi,4e tia e ma6ina za pari!
Tzenata e smeshna za tova,koeto tia predlaga.
Na dalgo i 6iroko Didi obosnovano i profesionalno raziasniava еtаpite на bremennosta,dava unikalno menu/vsi4ki,koito sme rodili znaem kolko vajno e tova za nas i nashite bebeta/,u4i na razli4ni metodi na obezboliavane,tehnika na di6ane,tantzi,relax..
Shoping lista,koito imah ot neia be6e bezpogreshen.Ne kupih nishto izlishno.Biah podgotvena za vsi4ko,koeto mai4instvoto mi podnasia..

Uroka za novorodeno pomogna na men i sapruga mi da prevarnem parvite stapki v otglejdaneto na dashteria ni v prekrasna igra..
Programata,svarzana s dvigatelnia aparat,umstvenoto razvitie i hranene na deteto do 1 godi6na vazrast ni dade samo4uvstvie i uverenost.
Jiveem v 21 vek i e nenormalno da ne se doverish na spetzialist,kogato ti predstoi nai-izpitatelnoto i otgovorno na4inanie...
Dashteria ni e na godina i deset dni..Razviva se i raste kato edno 4udesno dete.Do den dneshen kontaktuvam s Didi Dimova i tia vinagi e nasreshta..Zashtoto psihologi4eskite i konsultatzii sa do 7 godishna vazrast..
Vsi4ko tova bi triabvalo da struva mnogo...
Vinagi sam si mislela,4e tazi jena triabva da raboti za mnogo pove4e pari...
Istinata e,4e tia se e otdala na rabotata si..Neinata misia e da pomaga i tia go pravi po4ti bezvazmezdno..

Vinagi shte blagodaria na slu4ainite obstoiatelstva,koito mi pomognaha da nameria Didi..Tia prevarna mai4instvoto mi v nai-unikalnoto izjiviavane v jivota mi do momenta,zashtoto me podgotvi za vsi4ko..

Vrashtam se na publikatziata na zlonamerenata jena...
Vie ste prednamereno napadatelna?
Dvete vi publikatzii sa v ramkite na niakolko 4asa!?
Zashto si mislia,4e e tendentziozno?
 
Ubedena sam,4e ne ste poseshtavali u4ilishteto.Vsi4ki,koito sme, bihme razbrali tova.

Uvajaemi badeshti maiki,obadete se na Didi Dimova i napravete bezplatnata konsultatzia,koiato tia predlaga..
Kato badeshti roditeli,badete adekvatni na vse po-vziskatelnoto ni savremie.Podgotvete se s pomoshta na nai-dobrata i ne pravete kompromisi..Starta v jivota e bezkraino vajen..A se kasae za ka4estvoto na jivot na vashata rojba..
Uspeh!
Виж целия пост
# 8
Аз съм ученичка на Диди Димова и искам да кажа на всички бъдещи майки, че училището на Диди е най-прекрасната инвестиция за мен и за семейството ми - както по време на бременността и раждането, така и при отглеждането на детето ми. Курсът ми при Диди беше индивидуален и насочен конкретно към моята бременност. Имах трудни моменти по време на бременнността - много дълго пътуване с кола, стрес, страх от гинекологични прегледи... Диди ми помогна да ги преодолея и да изживея една красива бременност, едно лесно раждане и появата на моята прекрасна дъщеря.

Определено курсът на Диди си струва. Дълго време след това, години наред, ще я споменавате в мислите си всеки ден с благодарност за това, на което Ви е научила. Курсът включва не само важните неща за бременността като кои са критичните моменти за една бременна, как да се храним, как да дишаме, как да родим с по-малко болка, какво е контракция, кога да отидем в болницата и как да се държим там и т.н. Училището на Диди също Ви подготвя за раждането и за първите грижи за детето, след като се роди. Нямате представа какво облекчение е да хванете бебето си в ръце и да сте спокойни, че знаете точно какво му е и как да постъпите. И, действително, както каза майката преди мен, Диди дава като бонус програма за детето до 1г., безплатни консултации до 7-годишна възраст, както и домашно посещение, ако имате желание за това. Абсолютно не вярвам Диди да е отказала на някого да иде на домашно посещение - та тя всяка вечер дава от личното си време, за да посети новородените си бебета! Аз не се сещам за друга учителка на бременни, която прави това.

Да неречете Диди машина за пари е най-малкото обидно, защото тя се раздава повече от всеки друг човек, когото познавам. Цената на курса е нищожна пред материала и спокойствието, които печелите. Казвам го от личен опит. Отново бих се записала на курса на Диди, на момента, защото нейното вярване е, че всяка бременност, всяко раждане и всяко дете са различни. Поговорете с нея сами.

Това е моят опит с училището на Диди Димова. Аз прекарах с нея една голяма част от 2008 г. и си спомням с малко носталгия за тези прекрасни моменти. Диди действително се премести в Медицински център "Полимед", близо до Мол София. Там е много уютно, а Диди създава чудесна атмосфера. И, както казаха майките по-горе, Диди е отличен психолог и едва ли би пропуснала да забележи, ако имаше в курса си такава злонамерена ученичка като жената, опитала се да я злепостави в публикациите от февруари.
Виж целия пост
# 9
Подкрепям изцяло Диди!!!!!
Доверете и се!
Аз родих Април месец и все още се обаждам често за съвет.
Диди е невероятна!
Няма да повтарям по-горе написаното от другите майки, само ще го ПОТВЪДЯ!
Обадете се на Диди на 0887834982

Успех!
Стефи
Виж целия пост
# 10
защо прекрасните думи са само от гости на форума ?!
моя приятелка беше на това училище и е безкрайно разочарована. Записвам се да следя темата, че и аз си търся училище за бременни. Но това училище за сега ми е в черния списък.
Виж целия пост
# 11
Ето, аз не съм гост. Ако имам второ живот и здраве пак ще ходя при нея, и то не толкова да ме учи (имам опит с едно дете, има интернет,книги). Първият път ходих за да се науча, сама си гледах детето, не съм изпадала в следродилна депресия, не съм викала уж разбиращи баби, абсолютно сама си къпех бебето. Да не говорим,че детето ми е живо благодарение на наученото от нея за първа помощ. Втория път ще ходя заради самата нея, защото я харесвам като човек, такова внимателно отношение към мен като бременна не срещнах никъде, дори и като раждах, където отношението на доктори и акушерки беше повече от грубо.
Виж целия пост
# 12
Аз също посещавах курса на Диди Димова и по принцип съм доволна, но и подкрепям sashka_81. Наистина доста време отделя да се хвали и да ни показва подаръци от разни известни личности, което ме дразнеше много, защото ни губеше от часовете и след това-" хайде бързичко, че другите мами вече дошли". След такива демонстрации и намеци не може да не ти е неудобно, че си дошъл с празни ръце. За това винаги имаше време, но някоя мама попита ли за нещо което не е разбрала тя започваше да се дразни, след което ми стана ясно защо не й задаваха много въпроси ами се питаха една друга след лекцията. Иначе програмите са й страхотни, а и училището като цяло е на ниво, но немога да кажа, че съм се чувствала чак пък толкова обгрижвана- може би защото не съм от майките с възможности....
Виж целия пост
# 13
 Naughty аз не съм от майките с възможности, цялата бременност я изкарах с една единствена рокля, даже ми беше неудобно от останалите майки, курса ми беше подарък...
Виж целия пост
# 14
Посещавах курса преди около две години и наистина е вярно това, че отделя доста време за клюки, самохвалство и т.н. Въпреки това, частта от курса, която се отнасяше за самото раждане ми беше доста полезна - техники на дишане, методи за обезболяване (започнах курса късно, изобщо не сме говорили за етапи на бременността, хранене и др.). За сметка на това, по-голямата част от това, което ми каза за детето от раждането до една година - кърмене, захранване, спане, плач, гушкане, навици - за мен беше една голяма глупост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия