Откак подфорума е кафяв режимни ли сте?

  • 1 529
  • 20
Извинявам се,но откак сайта е кафяв не спирам да хапвам шоколад и да не съм режимна  Rolling Eyes

При вас какво е положението?!
Виж целия пост
# 1
 Joy
На мен по скоро ми се допива повечко кафе Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Извинявам се,но откак сайта е кафяв не спирам да хапвам шоколад и да не съм режимна  Rolling Eyes

При вас какво е положението?!
а като беше син, какво ти се ядеше? newsm78
Виж целия пост
# 3
Извинявам се,но откак сайта е кафяв не спирам да хапвам шоколад и да не съм режимна  Rolling Eyes

При вас какво е положението?!
а като беше син, какво ти се ядеше? newsm78

Определено кафявото е по-характерен цвят за вид храна,отколкото синьото  Peace поне според мен  Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Извинявам се,но откак сайта е кафяв не спирам да хапвам шоколад и да не съм режимна  Rolling Eyes

При вас какво е положението?!

По твоята логика, до сега да ми бяха сложили бан на ник-а...  hahaha
Виж целия пост
# 5
Извинявам се,но откак сайта е кафяв не спирам да хапвам шоколад и да не съм режимна  Rolling Eyes

При вас какво е положението?!
а като беше син, какво ти се ядеше? newsm78

Определено кафявото е по-характерен цвят за вид храна,отколкото синьото  Peace поне според мен  Sunglasses
моите асоциации са по- различни Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Това кафяво е просто уникално в комбинация със светло синьото .
Вероятността да ме амбицира да си купя кафе е нулева  .

Доказано е , че синия цвят води до загуба на апетит - та в тази връзка искам си синьото .  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Режимна съм, не ми пречи, но не ми и помага  Mr. Green! Току що си направих мляко с нес, въпреки късният час, явно все пак ми влияе някак си.
Виж целия пост
# 8
Никак не е подходящ за подфорум Диети и поддържане   на фигурата!

Доказано е , че синия цвят води до загуба на апетит - та в тази връзка искам си синьото .  Crossing Arms

Подкрепям! Peace Peace Peace /... ако някой ни обръща внимание.../
Виж целия пост
# 9
И мен, да си призная, ме дразни този цвят. Кафявите букви на светло кафяв фон ми се размиват и много бързо излизам оттук, защото ми е неприятно. Надявам се рекламата да е временна и скоро да се върне синият цвят.  Peace
Виж целия пост
# 10
Не пречи да съм режимна или не, ама и на мен не ми харесва, по-добре си беше синьото
Виж целия пост
# 11
 Joy

Не, но се съмнявам това да е причината. Но иначе синьото е доста по-приятно за окото  Peace
Виж целия пост
# 12

Вероятността да ме амбицира да си купя кафе е нулева  .

Доказано е , че синия цвят води до загуба на апетит - та в тази връзка искам си синьото .  Crossing Arms
      Peace
Виж целия пост
# 13
Шоколад ми се яде почти непрекъснато, без значение от фона на пофорума Blush.
Но синичкото много повече си ми харесваше  Peace
Виж целия пост
# 14
Нито ми се допива кафе , заради цвета /което май е целта на новия вид  newsm78/, а и недиетичното хапване не съм свързала с цвета, но със сигурност този цвят ми действа ужасно подтискащо на и без това подтиснатото настроение тези дни.
Чак ми става мило като вляза в друг подфорум в син цвят Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия