Добър невролог във Варна или Североизточна България

  • 13 157
  • 8
Здравейте. Реших да започна нова темичка. Става въпрос за следното - от години страдам от ужасно главоболие Sick. До сега не съм ходила на невролог. Моят лекар иска да ме изпрати в София, но ми е доста далече. Искам да попитам за някой добър невролог във Варна или Североизточна България най-общо казано. Лек ден на всички.
Виж целия пост
# 1
 Д-р Стефан Тодоров. Работи в Терапията във Варна. Има платен прием в поликлиника Европа.
Виж целия пост
# 2
dimana27 Hug, благодаря за отговора. А какво е Терапията? От написаното разбрах, че не работи с касата newsm78. Можеш ли да дадеш малко повече информация.
Виж целия пост
# 3
Терапията е университетската болница.Той работи там в клиниката по неврология.Ако решиш да ходиш при него трябва да си запишеш час.
Виж целия пост
# 4
dimana27 Hug,  благодаря отново. Моля те да ми кажеш работи ли с касата? Щом е в клиниката, може и да работят с касата newsm78. Иначе аз съм лежала в тази болница и не съм ного очарована Sad. Лек ден.
Виж целия пост
# 5
Ако лежиш в отделението е по каса. Но  прегледа знам, че е платен, защото е в частна поликлиника. За самата болница - зависи в кое отделение си. Нещата са различни. Но най-важното е кой е лекуващият ти лекар.
Виж целия пост
# 6
Здравей!
За Варна мога да ти препоръчам от д-р Светла Генова,работи сутрин в УМБАЛ "Св.Марина",но не съм сигурен дали работи със здравната каса.На 14-я етаж в Терапията е отделението,доколкото помня.
За Бургас от личен опит определено препоръчвам д-р Мария Георгиева от "Ел Масри",за нея знам че работи и с каса и се отнася с хората човешки,не е като някои псевдо-лекари,дето те смятат за ни6тожество.
Виж целия пост
# 7
В Бургас др Мариа Георгиева работи добре,доволна съм.Изслушва те внимателно и е много мила женицата,гледайте да не попадате на колежката й обаче в другата смяна- др Галя Абаджиева че е мнооого зле!!!! Не ходете и в Транспортна там ще ви претупат набързо и полза няма!!
Виж целия пост
# 8
Искам да попитам и за д-р Габровски от Военната болница във Варна. Моля за мнения, координати, работи ли с касата и т.н? Може мнение и за друг лекар във Военна болница. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия