Истинска Коледна елха или изкуствена

  • 21 349
  • 394
Истинска Коледна елха или изкуствена предпочитате!Аз лично от както купихме изкуствена съм много доволна!Няма бодли и най-хубавото е че можеш да си я сложиш сега и да ти стои до когато си искаш!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 1
А къде има от тези елхи, които наподобяват истински!!! newsm78
Виж целия пост
# 2
защо питаш след като вече си направила избор?

аз предпочитам елха в саксия.

истинските са красиви, но мразя да се отсичат дръвчета и после да лежат захвърлени една върху друга, докато някой ги купи.
това е адски подтискащо и тъжно. Confused

изкуствените не пускат бодлички, ползват се дълго време, но са си чиста пластмаса и замърсяват околната среда.

затова - жива в саксия Peace
стои колко си искам, не пуска бодлички и си е жива Peace

Виж целия пост
# 3
Изкуствена
Нашата е бълг. производство, досущ като истинска -
с иглички, с кафяви връхчета на клонките...
Виж целия пост
# 4
Аз съм за истинска елха, по-приятно ми е... Peace
Виж целия пост
# 5
Истинска Коледна елха или изкуствена предпочитате!Аз лично от както купихме изкуствена съм много доволна!Няма бодли и най-хубавото е че можеш да си я сложиш сега и да ти стои до когато си искаш!!!!!!!!!
Изкуствена или в саксия. Мразя да се отсичат дръвчета.
Виж целия пост
# 6
Мисля, че в саксия е най-добрия вариант. Ако не мога да си купя - само клончета. Мразя изкуствени, а за истинските ми е жал.
Виж целия пост
# 7
Истинска! Peace
Виж целия пост
# 8
Имаме 2 изкуствени, но често взимаме и елха в саксия, а после си я садим на двора на вилата или в горичката ни - имаме си елхова горичка и сърце не ми дава да отрежа дръвче от нея. Понякога само си режем клонки и ги слагам в 1 голяма ваза с няколко герлянда.
Хич не ми е празнично, когато наоколо има "убито" дръвче...
Виж целия пост
# 9
Изкуствена. По - екологично и икономично е.
Виж целия пост
# 10
Изкуствена, голяма.
Използваме я вече 5-та година.
Не пуска бодли и няма нужда да чистя подлички.
Допълнително окрасявам с елхови клонки, натопени във вода.
Виж целия пост
# 11
изкуствена.
Виж целия пост
# 12
Изкуствена.Вече 7ма година си я ползваме.Даже сега купих и малка за стаята на дъщеря ни Peace
Виж целия пост
# 13
Преди купувах само истинска. Просто мирисът на елха винаги го свързвам с Коледа и ме връща в детството.
Но от 2 год. сме с изкуствена. Спестява ми:
- ходенето да я избираме,
-мъкненето,
-падащите иглички,които се набиват навсякъде,
-изхвърлянето
Предотвратя се изсичането на милиони дръвчета всяка година. А пластмасовата може да се ползва години наред.

За да усетим все пак мириса на Коледа,всяка година купувам няколко клончета елха Peace

П.С.При нас има акция,който желае,може да си занесе истинското дръвче в зоологическата градина на слоновете. За тях това е истинско лакомство.
Виж целия пост
# 14
Не е много сигурно изкуствената по-екологична ли е, като се има предвид колко пластмаса е била произведена.
Ей-тук има една статия на "Горичка".
http://gorichka.bg/index.php?p=26&l=1&id=563
Ние също купуваме в саксия (друг е въпросът, че последния път въобще не се захвана).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия