Има ли и други,родени между две зодии?

  • 23 336
  • 105
Дъщеря ми е родена на 21.06. Незнам Близнаци ли е или Рак  Thinking
Виж целия пост
# 1
Аз съм така - родена сам на 23.ноември.
Ако ме питат, казвам - стрелец, но по някои хороскопи съм скорпион. newsm78
Виж целия пост
# 2
Близнаци е, рака започва от 22.06. Моят син пък е роден на 22.05 и той е близнак.
Виж целия пост
# 3
Близнаци е. И аз съм Близнаци  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Близнаци е, рака започва от 22.06. Моят син пък е роден на 22.05 и той е близнак.
И аз съм така.. на 22ри е на граница (поне 82ра година, но аз съм следобяд и за това считам, че съм близнаци  Hug
Виж целия пост
# 5
И аз така - на 19 февруари! 80% ме пишат риби, а пък аз съм си чистокръвен Водолей ха-ха! /и майка ми е Водолей Laughing/
Виж целия пост
# 6
и аз съм между две зодии. До колко знам зависи от годината на раждане дали си едната или другата. Аз съм на 22.10 и съм везни,защото в годината ,когато съм се родила на тази дата все още е бил този зодиакален знак.
Виж целия пост
# 7
Аз съм на 22.10 между везни и скорпион. Имам си черти и от двете зодии Laughing
Виж целия пост
# 8
Аз съм на 22.12 и като бях малка на повечето места се виждах като стрелец, но съм козирог. Най-странното е, че асцендента ми е стрелец  Laughing
Виж целия пост
# 9
И  аз на 19.02 и аз доскоро мислех и се определях като Водолей,но преди година ми правиха хороскоп и се оказа , че съм Риби
Виж целия пост
# 10
Ако знаете часа на раждане, просто влезте в някой сайт за астрология, например astro.com, въвведете данните и ще стане ясно. Всяка година слънцето преминава от знак в знак в различен ден и час.
Виж целия пост
# 11
и аз съм на 22 юни. Мисля, че съм повече раче Grinning
Виж целия пост
# 12
21 януари - рогат водолей  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
дъщеря ми е на 22.12 и я бром за козирог
Виж целия пост
# 14
като цяло когато някой е роден на границата с времето си личи коя зодия е.....просто проявява черти на характера характерни повече за едната зодия отколкото за другата и става ясно...ако се знае часа на раждане най-лесно може да провери както е казано по-горе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия