класьор за марки

  • 7 083
  • 16
Момичета, откъде мога да си купя класьор за марки. В Гугъла намерих сайт на магазин в Русе ( евентуално бих могла да поръчам по нета), но там няма ценова листа, а и не ми отговарят на e-mail-ите.
Виж целия пост
# 1
За кой град става въпрос newsm78
Мога да ти кажа във Варна къде има
Виж целия пост
# 2
За провинцията, но ако мога да поръчам по нета ще е най-добре. София ми е по-близо.
Виж целия пост
# 3
Това намерих на нета
http://www.numis.bg/groupinfo.aspx?l3grp=-1&grpid=3&sgrpid=12
Виж целия пост
# 4
Dobitu, много ти благодаря. Страхотна си!
Виж целия пост
# 5
от къде си копувате марки ?Аз имам стара колекция и сега сина ми иска да я продължи,но незнам от къде да се снабдяваме с марки newsm78
Виж целия пост
# 6
От пощата, от пликове за писма при кореспонденция, имаше и един сайт в Русе, където предлагаха марки, но аз от там не съм купувала все още. Ако искаш може да си разменяме.
Виж целия пост
# 7
При нас до централна поща има магазинче, където продават марки и принадлежности за филателисти. Има богат избор на марки.
Виж целия пост
# 8
аз като гледам  Dobitu ти си някаъде от морето и сигурно имате голям избор .Там все някой пуска картички а пък ние тук на" къндар дивия"Simple Smile)))))) от къде:)))!

За разменяне аз не съм събрала много марки.Надявам се сина ми който е на 10 год.да е сериозен и да направи колекция с класьори.Но пусто няма от къде да ги изнамираме!Имам околко 100-тина.Та аз няма какво да ти пратя за размяна.И м/у др. как би станала размяната по поща с писъмца ли?Както едно време  - Laughingохаааа  така ми либсва това време с тези ел. пощи е мн. скучно:(((
Виж целия пост
# 9
Всъщност марки колекционира синът ми,
аз само се изказах като "компетентна"  Mr. Green Mr. Green, да споделя информация, която зная.

Размяната е интересна идея, но как newsm78

Синът ми с никого не е разменял марки, всички, които има си ги е купувал.
И да права си, живеем във Варна, а тук има от къде да си вземеш -
магазинчето е добре заредено -
има единични марки, има серии, поредици....

Успех на сина ти  Simple Smile
и ако мога да помогна с нещо  - насреща съм.



Виж целия пост
# 10
 на колко години е синът ти???Моя е на 10.Ако са  на един акъл да си пишат писма  Peace  като едно време и в тях да си разменят  марки #Crazy
Виж целия пост
# 11
Тук в Пловдив се продават в Централна поща, моят е от там.  Peace
Виж целия пост
# 12
 а марки от къде си купуваш? Тук в КАрлово има само в пощата и то са едниии маркиии
Виж целия пост
# 13
Ами от същото място.  Wink
Намира се в Централна поща мога да обясня къде точно, ако те интересува, даже някои марки по два пъти ги имам, понеже си купувам цели серии, отдавна не съм си взимала, като малка се бях запалила, но и сега някой път като имам работа натам, но не бързам минавам да разгледам, има хубави неща.  Peace
Виж целия пост
# 14
Здравейте!

Разпродавам си колекцията от марки, обявите ги пускам в продавалника, в раздел "Други стоки за дома и семейството". Днешните ми обяви са тук. Имам страшно много марки (събирала съм ги почти 20 г.) и ги снимам и пускам постепенно. Затова ако ви интересува конкретна тема или държава моля пишете ми, за да снимам първо тях.

Радвам се, че има ценители на марките и ви пожелаввам да успеете да запалите и децата си!

Всичко добро  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия