Високи ТАТ и МАТ - възможна ли е бременност ?

  • 1 507
  • 10
Има ли момичета с такъв проблем. Какви мерки се вземат при високи ТАТ и МАТ - - възможна ли е бременност или се препоръчва прекъсването и ? С кой специалист сте се съветвали ?
Виж целия пост
# 1
Аз ти препоръчвам да се свържеш с ендокринолог. Има възможност за бременност, но до колкото знам, може да има проблеми с износването.
Късмет
Виж целия пост
# 2
Обърни се към ендокринолог,само той може да ти каже какво е най-подходящо за теб и какви лекарства да пиеш за да смъкнеш стойностите.
Виж целия пост
# 3
Обърни се към ендокринолог,само той може да ти каже какво е най-подходящо за теб и какви лекарства да пиеш за да смъкнеш стойностите.
Обърнисе към доцент Конова във Плевен тя ще ти помогне, спокойно оправя се лесно , иди при нея на консултация.
Виж целия пост
# 4
Консултирай се с ендокринолог,за да определи най-подходящото лечение за теб. Високите стойности по-скоро биха били проблем при износването,отколкото при самото забременяване.
Виж целия пост
# 5
Възможно е . Аз съм пример за това. Simple Smile
Тат и Мат са антитела , чийто стойности могат да се коригират .Следи се и нивото на хормона - ТСХ  .
Разбира се трябва да се обърнеш към ендокринолог , за да следи нивата на хормоните ти и с адекватно лечение вярвам че ще имаш здраво бебе .
Успех !
Виж целия пост
# 6
Днес разбрах, че и ТРАК ми е много висок  Sad
Д-р Тодорова няма приемни часове до януари.
Виж целия пост
# 7
Звънни и на тел.,понякога приема без записан час но с уговорка.Успех.
Виж целия пост
# 8
Звънни и на тел.,понякога приема без записан час но с уговорка.Успех.

 PeaceДа
Виж целия пост
# 9
A за в Пловдив бихте ли ми препоръчали добър ендо кринолог трябва да направя тат мат и ехография на щитовидната жлеза
Виж целия пост
# 10
Доц. Орбецова GSM 0887771322 много е добра. Имам много момичета от Пловдив на които е помогнала да забременеят
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия