Мнения за тази количка.

  • 831
  • 11
http://www.pakostnik.com/bg/pics/5889830346.jpg

http://www.pakostnik.com/bg/pics/4901453691.jpg

Направо съм влюбена Heart Eyes в нея и особено в килцата и (6кг). Моля мами, които я ползват споделете впечатления Praynig
Виж целия пост
# 1
Има цяла тема за нея, заповядай Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=258735.0

А килцата всъщност са 7. Wink
Виж целия пост
# 2
Мноооого ти благодаря, не ми излезе тази тема на търсачката Embarassed
Виж целия пост
# 3
Малки са й гумите Thinking ЩЕ ТИ Е ТРУДНО по разбитите улици на София!
Виж целия пост
# 4
Малки са й гумите Thinking ЩЕ ТИ Е ТРУДНО по разбитите улици на София!

Не е вярно. Другата ми количка е триколка с големи, помпещи се гуми. Като сравнявам Бъгстър-а с нея, е учудващо проходима и много добре се преставя по разбити улици, павирани настилки и леки черни пътища.
Виж целия пост
# 5
 Бъгстър-е учудващо проходима и много добре се преставя по разбити улици, павирани настилки и леки черни пътища.
Simple Smile))))))))))))))
Първата количка вседеход !
Виж целия пост
# 6
tatko N 1, написала съм това, понеже го твърдя от личен опит. Всеки ден си бутам количката точно по такива терени и наистина се справя добре. Ако си направиш труда да прочетеш в темата за нея, ще видиш, че доста хора са на това мнение.
Виж целия пост
# 7
гарантирам на 100 %, че това е най-добрата количка, която е правена до сега  Peace
смених 3 колички - тази ми е четвъртата - е вярвай ми няма по-добра от нея - писах го и в другата тема

взимай без колебание - няма да сбъркаш - успех  Hug
Виж целия пост
# 8
И аз смених 4 колички, тази ми е 5-та! Количката е страхотна, не я заменям с друга!  Peace
Виж целия пост
# 9
Искам да попитам двете мамчета,които са сменили 4-5 колички,дали са имали Куини Бъз(само този модел на Куини ме интересува) и коя от двете им допада повече и защо?

Коя от тези колички е по-подходяща и по-удобна( и за мама и за бебе )от самото раждане на бебо до момената,в който няма нужда от нея?

Моля,нека мненията и коментарите да са само от личен опит!

Предварително ви благодаря!    bouquet
Виж целия пост
# 10
Искам да попитам двете мамчета,които са сменили 4-5 колички,дали са имали Куини Бъз(само този модел на Куини ме интересува) и коя от двете им допада повече и защо?

Коя от тези колички е по-подходяща и по-удобна( и за мама и за бебе )от самото раждане на бебо до момената,в който няма нужда от нея?

Моля,нека мненията и коментарите да са само от личен опит!

Предварително ви благодаря!    bouquet

Имала съм и двете колички, все още бутам Бъгстъра.В темичката, която е само за тази количка си пише всички, но на кратко- можеш да  я ползваш от самото начало до момента, в който количка спира да ти върши работа.Има си кошове за новородено за първите 6 месеца.
Тази количка е много маневрена, лека, проходима, удобна и т.н.
Много пъти съм писала тук, смених цифра колички за двете си деца(Бъз, Стоке, Бугабу, Хане....) но след всичките тези си оставих само Бъгстъра, защото ми е най-удобна  Peace
Виж целия пост
# 11
Страхоооооооотно ме улесняваш Simple Smile Благодаря!
 Аз преди малко разгледах и сайта на Стоки(откачих и по нея,явно нещо започвам да се вманиячавам ooooh!),изчетох и цялата тема за Бегстър-а,а Бъз-а го имаше една приятелка и беше мн. доволна,но тя пък не е ползвала др.модели!

Изцяло се доверявам на твоето мнение,защото разбирам,че имаш доооста голям опит и то от маркови,та по маркови колички си ползвала Peace

Все пак още съм объркана(заради дизайна на Стоки),но май клоня към Бъгстър-а,струва ми се най-практична,а май и най-евтина(от Бъз иСтоки) Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия