подарък за бъдеща мама

  • 1 903
  • 18
мами,затруднена съм,на рожден ден съм на моя приятелка,бременна е ,но в началните месеци,а нямам време да обикалям и търся нещо интересно,козметика ли,сувенир ли и аз не зная,че времето лошо ,а пък моя малчо не е по тая част,влезем ли в магазин rotfImbo,хайде помагайте
Виж целия пост
# 1
Книжка за развитието през бременноста.

Виж целия пост
# 2
Купи козметика за бременни - има хубави марки и комплекти.
За бебче не върви да вземеш нещо /суеверие може би  fingerscrossed/
Виж целия пост
# 3
книга,не върви ,щото има
Виж целия пост
# 4
Колан за бременни
Виж целия пост
# 5
Аз също залагам на козметиката за бремени!Не зная доколко е удачно дреха да й подаряваш...Не е ясно калко ще наедрее...А Аз съм за практичните подаръци
Виж целия пост
# 6
Ти най-добре си познаваш рождени4ката, нейните вкусове и предпо4итания. Но по мое мнение не е нужно подаръка ти НЕПРЕМЕННО да е сварзан по някакъв на4ин с бремеността. Така де, повода е Рождения и ден, а не неината бременност.
Виж целия пост
# 7
Ти най-добре си познаваш рождени4ката, нейните вкусове и предпо4итания. Но по мое мнение не е нужно подаръка ти НЕПРЕМЕННО да е сварзан по някакъв на4ин с бремеността. Така де, повода е Рождения и ден, а не неината бременност.

Напълно  съм  съгласна,  аз дори  като  бях  бременна бях казала на всички, че ако ми  подарят  на рожденния ден нещо  за бременни ще  си  го  получат на главата! #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Това  че приятелката  ти  е бременна не й променя  вкусовете и предпочитанията. Все  пак ти  най-добре  си  я познаваш както беше написано.
Виж целия пост
# 8
Козметика за бременни наистина е чудесен вариант-със сигурност ще и свърши работа,примерно някакъв хубав крем против стрии или за бюст,има много хубави на Чико и Мустела.Аз бих се зарадвала. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Колана за бременни, вече не го препоръчват  Naughty
Наистина козметиката за бременни е подходящ подарък, но ако ти е достатъчно близка, направо я попитай какво би искала.
Виж целия пост
# 10
А защо не и някой хубав парфюм, може би не е нужно подаръкът да е свързан с бременността.
Виж целия пост
# 11
Колана за бременни, вече не го препоръчват  Naughty
Така е,и аз така знам. Peace
Виж целия пост
# 12
някакъв комплект  козметика за стрии. отпускащ душ гел, крем4ета за гърди...такива неща..може пък да и купи6 един панталон за бременни
Виж целия пост
# 13
Хубав албум за снимки ( ще има какво да подрежда вътре ) или ако и харесва + рамка със твоя снимка.
Виж целия пост
# 14
Кана за преваряване на вода - мноооого добра работа ми върши сега. Обаче на моя рожден ден аз исках неща за мен, когато бях бременна и получих обеци, плюшени играчки, козметика и т.н. В крайна сметка от сега нататък всички ще й подаряват все неща за бебо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия