Децата на "децата"

  • 3 896
  • 21

Анкета

Колко деца имате (анкета само за осиновени)

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 07 дек 2008, 23:28

Момичета, имам впечатления, че ние осиновените, къде съзнателно, къде - не, сме завъдили завидна челяд. Дали това е начин на компенсация, нека кажат психолозите, но тази анкета е за да видим дали е така.
Интересно е, средно по колко деца имаме - тук включвам всички дечица - рожденни, осиновени или просто отглеждани във вашето семейство.
За чистотата на резултатите моля да участват само осиновени.
Виж целия пост
# 1
а може ли да пишем. внимателно. рових, къде бях питала именно това, ама за съжаление не го намерих Sad
нейсе.
балу, доколкото знам, има три деца. ти също, мираетта и тя. не зная, а и не бих си позволила да давам мнение защо. ама го намирам за страхотно.
и си признавам, че най-другарски завиждам.  bouquet
ако писането ми тук е проблем, веднага го трия. Peace
Виж целия пост
# 2
Мата, знам че и други са се чудели, може и да сте го обсъждали преди година, но нещата се променят, нали, раждат се нови деца и идват нови хора във форума. На мен ми е много интересно, дали ще изведем нещо като тенденция.

Пък това е и начин да се преброим, де - колко сме осиновените тук (един коментар ме стресна онзи ден - че колко ли ще сме тези, дето ще пишем в отделния подфорум - той, ако сме само 2-3, наистина няма смисъл).

Виж целия пост
# 3
Ето ме bowuu Аз съм нова -в този форум....и сърцето ми трепери чак...Дали не съм си у дома най-накрая Simple Smile
Та ...аз имам едно дете...Момче...
Но не бих се примирила да остана с едно чедо....Искам поне две...
Ние сме три деца.Аз и брат ми сме осиновени-сестра ми е биологично дете..Тя е чудото в семейството.
След като на мама й казват,че е абсурд да има деца...с баща ми си осиновяват две...10 год. по-късно Господ й праща сестра ми...
Това наистина е чудо..
Аз съм израснала в многодетно семейство-и не мога да си представя живота без брат и сестра...Не искам синът ми да расте сам.
Искам поне още едно -ако може момиченце.
Мжддр. не ми е чужда идеята -след време да си осиновя и аз дете...Но това за сега е само идея.
Виж целия пост
# 4
Ето ме и мен. Имам две деца - и двете осиновени. Сигурно щях да имам и повече, ако преди 8 години не беше починал съпругът ми... Бих го направила и сега /да осиновя още поне едно дете и децата ми го искат/, но на този етап не мога да си го позволя.
Виж целия пост
# 5
Лоло, Дефи, благодаря за участието!   bouquet

Специално на Лоло да кажа, защото е нова, дано се почувстваш тук като у дома си!! Grinning

Ние си се дърлиме тук с мамите, но всичко е за спорта и в името на истината - пък тя е с много лица, както е известно. Не се плаши, ами чети, чети, а ако имаш въпроси - давай ще ти отговаряме!

 Hug
Виж целия пост
# 6
  Подписах се и аз ,2 броя  Laughing
Виж целия пост
# 7
Разписах се и аз. Все още съм само с едно детенце, но искам поне три  family
И не само защото някога татко все ми пожелаваше да имам три дечица като порастна  babydust7
За статистиката- имам съседка, която също е осиновена. Тя си има шест   supermama
 
Виж целия пост
# 8
Не знам дали ще свърши работа за статистиката, имам познати, които не съм виждала много отдавна, осиновени са, едната на около38г., другата на около 45 г., едва ли пишат тук, но може и да греша. И двете имат по две деца.
Виж целия пост
# 9
Моето момче има късмета да бъде обучавано от осиновена госпожа в детската градина. Тя има 2 дечица. Невероятен човек, с голямо сърце и душа, много чувствителна но силна жена. 
Виж целия пост
# 10
Гласувах.
Аз си имам едно момче и ако имах финансовата възможност щях да си вземем сестричка или братче,така както Цецко си беше харесал момченцето в дома, където си го водим.
Виж целия пост
# 11
Гласувах, за сега съм с едно дете, а второто е на път. Винаги съм искала поне две деца...
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички момичета, които отговориха досега.   bouquet

Тъй като и без това си правим едно "домашно" проучване и не претендираме да сме представителна извадка  Wink  според мен може да включим и нашите познати (приятелките, съседки и учителки, споменати от Дуденце, Аист и Д_Ива).

Давайте гласувайте! Дотук сме 13!

 Hug
Виж целия пост
# 13
Щом за статистиката трябва:
Имам познати - жена на малко под 30 - 2 деца (мисля, че ще има още) и мъж на 40 и кусур - 1 дете.
Виж целия пост
# 14
Ха, аз пък имам познат мъж - има две деца от първия брак и 0 от втория. Не знам - не питате за мъже, но може би при тях е по-различно, затова го пиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия