Ако бебето рита много, ще бъде момче!!!!

  • 8 845
  • 127
Ако бебето рита много, ще бъде момче!!!! newsm78

 Здравейте Stop.Вярвате ли на тези „бабешки” методи за определяне пола на бебето?Аз по принцип вярвам но...........Ами ако нямаме база за сравнение?Ако е втора или трета бременност можем да я сравним с предната, но в случай че е първа...Как да определим дали "шутовете"са много или малко?
Виж целия пост
# 1
Ами, на мен два пъти вече ми потвърдиха, че е момче (и на 3D), но ритниците определено са рядкост. По-скоро си плува, мърда, премята, но не рита.
Виж целия пост
# 2
Не не вярвам.
Виж целия пост
# 3
На мен в началото ми казаха момиче сега пък ходих на 3Д и казаха момче,но мога да кажа че изобщо не рита много ами наистина както е казала autumnsphere си плува,мърда но силни ритничета има много рядко.
Виж целия пост
# 4
Съжалявам но не мисля че двигателната активност на бебето може да определи пола му.
Виж целия пост
# 5
Съжалявам но не мисля че двигателната активност на бебето може да определи пола му.
Абсолютно подкрепям това мнение. Едва ли по движенията на бебето се определя пола. Това е като ония таблици за определяне ан пола спрямо годините, на които си като си забременяла и месеца. Пълни глупости. Peace
Виж целия пост
# 6
Моят син хич не се престараваше с ритниците...така че не, не вярвам...а и знам за доста ритащи момичета Simple Smile))
Виж целия пост
# 7
Не,не и не!!!
Не вярвам!!!
Ако съдя по ритниците,които получавах от дъщеря ми,трябваше да родя....поне тризнаци момчета Joy
Виж целия пост
# 8
Ако следващото ми дете е момче и рита повече от дъщеря ми, може и да успее да изобрети друг метод за излизане от корема на мама Laughing

Не е вярно, че момчетата ритат повече.
Виж целия пост
# 9
Това определено не е вярно. Моето дете почти не го усещах да рита, а е момче.
Виж целия пост
# 10
Не е вярно.Моето е момиче,риташе ме ужасно много и доста силно.И сега е още по-бясна...
Виж целия пост
# 11
Не вярвам на това,вьпреки,че синьт ми риташе страшно много Laughing

Виж целия пост
# 12
Не вярвам на такива приказки.
Виж целия пост
# 13
момичето ми риташе повече от момчето
Виж целия пост
# 14
Ти хубаво вярваш, а дали след време няма да се разочароваш, че не е баш така?
Не мисля, че активността на плода определя пола му. И двете ми деца бяха ритливи, много.

И аз като mamadjanka трябваше да имам тризнаци (момчета) и после още едно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия