Проблем с филмче "Пилатес"

  • 1 022
  • 6
Момичета, дръпнах си от дата.бг Пилатес за бедра и дупе (Pilates- Buns аnd thigh), но не може да тръгне... Как ли не го мъчихме- с различни плеъри, кодеци, ама не ще и не ще... Интересното е, че Pilates for dummies и Pilates- Abdominal sculpting си тръгнаха безпроблемно, а съм ги теглила от същото място. Накоя от вас дърпала ли е Pilates- Buns аnd thigh от там и има ли проблем? Бих искала да знам дали в мен е грешката или просто файлът е повреден? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз го имам, току що го пуснах и видях, че тръгва. Само, че аз съм го свалила от ФТЛ, автора на филмчетата е същия, само дето смени сървъра. Предполагам, че вината да не се отваря не е в теб. Я кажи дава ли ти някакво съобщение или изобщо не тръгва, за да се опитам да ти помогна.
Виж целия пост
# 2
Аз го имам, току що го пуснах и видях, че тръгва. Само, че аз съм го свалила от ФТЛ, автора на филмчетата е същия, само дето смени сървъра. Предполагам, че вината да не се отваря не е в теб. Я кажи дава ли ти някакво съобщение или изобщо не тръгва, за да се опитам да ти помогна.
Не ми дава никакво съобщение- просто не тръгва....
Виж целия пост
# 3
Пробва ли с различни плейъри? При мен се получи при записването на едното филмче после като го пуснах , звук имаше а картина нямаше. Ако има мейл на автора от където ги сваляш , попитай го човека, може да ти каже защо така се е получило. Или ако си без трафик, опитай пак да го свалиш филмчето.
Виж целия пост
# 4
Какво е разширенеието на файла?mpg,avi,wmv?
Виж целия пост
# 5
Какво е разширенеието на файла?mpg,avi,wmv?
mpg... Пробвах различни плеъри, два пъти дърпах филмчето- единият път тръгна само звук, а вторият- нищо...
Виж целия пост
# 6
Момичета, дръпнах си от дата.бг Пилатес за бедра и дупе (Pilates- Buns аnd thigh), но не може да тръгне... Как ли не го мъчихме- с различни плеъри, кодеци, ама не ще и не ще... Интересното е, че Pilates for dummies и Pilates- Abdominal sculpting си тръгнаха безпроблемно, а съм ги теглила от същото място. Накоя от вас дърпала ли е Pilates- Buns аnd thigh от там и има ли проблем? Бих искала да знам дали в мен е грешката или просто файлът е повреден? Благодаря предварително!

Според мен проблема е в кодеците. С какво го гледаш?
Ето много филмчета
http://ftlbg.com/theadmin/videoz/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия