болките при секс

  • 7 777
  • 37
Здравейте, нова съм във форума и реших да споделя моя проблем надявайки се че някоя от вас може да се е сблъсквала с нещо подобно. От 4 години започнаха болки при секс  ooooh! за които докторите ми отвръщаха "еми момчето е щастливо надарено, пък жена му се стиска" - истински професионалисти, няма що! С болките се появи и едно обилно течение с което вечно се оправдават за болките и че било на хормонална основа (ама хормоните са си наред), обаче пък не се изолира бактерия. Преди няколко дни вече ми откриха наличие на ендоцервицитни клетки, и ми предписаха вагинални таблетки Гиналгин (които докато сложа се измъчвам от болка) и Трихомонацид. Страхуваме се че и те няма да ми помогнат, както и предишните опити за лечение - забележете лекуват ме все пак с препарати, глобули и подобни, ама иначе нищо ми нямало. Моля ви, споделете ако ви се е случвало нещо подобно, вече от 4 години се боря за подобрение, а става все по зле. Обиколила съм сигурно 20 гинекоголози, и резултата е нула!
Виж целия пост
# 1
Аз също имах болки по време на секс,но само при определени пози и при по - дълбоко проникване. Много е неприятно, гинеколога ми каза, че при мен проблем няма. Напоследък обаче не ми се е случвало. Blush
Виж целия пост
# 2
Кои хормони са ти наред?
Всички сме виждали надарени, ама краставичар от краставици не се плаши. Crazy
Няма бактерии и няма гъбички, така ли? Смени доктора, лабораторията....И как те лекуват без диагноза? Кво ли се учудвам толкова, но все пак, мисли ти за себе си. Аз преди 10 дни си пусках микробиология. На резултата няма нищо, а док ми подава една рецепта с АБ, няколко вида за пиене и глобули. Като го питах за какво са ми, отговори, че така трябвало. Да, ама нали съм устата, казах му да лекува жена си така.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
 Щом имаш обилно течение, то или имаш раничка, която те били или гъбички, кото са ми казвали, че наслагвайки се по стените, намаляват проходимостта. За обилно течение знам, че не се ходи на гинеколози, а към кожните клиники има центрове за сексуално здраве. Там изследват секрета. Аз имам позната, която обиколи много АГ кабинети и слагаше какви ли не лекарства и накрая е оправиха в кожна клиника на ВМИ Пловдив.
Виж целия пост
# 4
Ако болките са само при определени пози, в които проникването е по-дълбоко, не е проблем.
Но ако го има независимо от позата, има друга причина.
Аз лично имах такива болки при киста на яйчника.
Виж целия пост
# 5
И аз изпитвам болка,понякога сухота,доста често стигам и до цистит след полов акт.
Правила съм почти всички изследвания,но всичко ми е наред.Нямам течение,което ме навява на мисълта,че при теб може би има наличие на някакви гъбички,или бактерии.
Изследва ли се за хламидии?Симптомите са същите. Naughty
Гиналгина наистина е много сух и неудобен за слагане.
Препоръчвам ти един страхотен вагинален гел,който е на билкова основа-можеш да го ползваш и без лекарско предписание-BIOCLIN.
БИОКЛИН е цяла женска серия.Търси гела за вагинален дискомфорт.Има много тъничък накрайник,с който лесно можеш да си вкараш надълбоко.Ще почувстваш  облекчение  веднага . bowuu
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви! Сменях и лаборатории и доктори, вече се чудя при кого не съм ходила  #2gunfire  няма бактерии, нито гъби, само тия клетки последния път изникнаха. И хламидии нямам. И позата не оказва влияние. Вече се чудя дали да не пробвам акупунктура  Thinking, ако изобщо помага в тая област. Вече ми писна да ме тъпчат с антибиотици.
междудругото Dolce&Da  за цистита и на мен ми се случваше миналата година. По време на акта даже все ми се пишкаше, направо ужас. Но след 3 месечно лечение плюс самолечение с билки успях да го овладея  Grinning
Виж целия пост
# 7
Velina25 има причина със сигурност за тези болки,трябва да се открие.Щом твърдиш че не е от някоя инфекция тогава нека те погледнат да няма раничка,а за инфекциите чрез какви изследвания установи че нямаш нито един вид,най-достоверни са чрез взимане на секрет.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви! Сменях и лаборатории и доктори, вече се чудя при кого не съм ходила  #2gunfire  няма бактерии, нито гъби, само тия клетки последния път изникнаха. И хламидии нямам. И позата не оказва влияние. Вече се чудя дали да не пробвам акупунктура  Thinking, ако изобщо помага в тая област. Вече ми писна да ме тъпчат с антибиотици.
междудругото Dolce&Da  за цистита и на мен ми се случваше миналата година. По време на акта даже все ми се пишкаше, направо ужас. Но след 3 месечно лечение плюс самолечение с билки успях да го овладея  Grinning
Наистина е отвратително.Все едно пишеш за мен.И мен ме боли,но ми казват-"нищо ти няма".Правила ли си скоро цитонамазка?Надявам се знаеш,че за хламидии достоверен е цервикалния тест,а не кръвния. bowuu
Виж целия пост
# 9
Velina25, другото, за което се сещам е дали си раждала? Ако са те шили много има вероятност и от това да е болката също.
Виж целия пост
# 10
Според мен трябва да пробваш секс с друг мъж да видиш дали пак ще те боли. Може наистина на съпруга ти да му е много голям пениса и от това да те боли. Щом докторите казват че няма друга причина...
Намери си някой с по-малък пенис и пробвай с него как ще е.
Виж целия пост
# 11
Според мен трябва да пробваш секс с друг мъж да видиш дали пак ще те боли. Може наистина на съпруга ти да му е много голям пениса и от това да те боли. Щом докторите казват че няма друга причина...
Намери си някой с по-малък пенис и пробвай с него как ще е.
hahahaЕй,умен е!!!! Mr. Green Laughing
После искам и аз така..... Crazy
Виж целия пост
# 12
Точно цитонамазка и секрет ми взимаха преди 2 седмици. Док. каза че цитонамазката била добра, а микробиологията показала ендоцервицитните клетки..... и за хламидиите беше цервикален тест. не откриват раничка. боже да бях завършила медицина  #Crazy една колежка ми каза, че от хронични възпаления които имала получила сраствания. не че си втълпявам глупости ,ама мойте болки не отслабват, а даже напротив.
Борис, говориш точно като един доктор,  при който ходих няколко пъти все ме съветваше така. Накрая пробвах друг ама като продължаваше да ме боли и доктора почна да ме кара да забременявам, щото това щяло да ми реши всички проблеми. Аз пък му казах да ми напише рецепта за бебе, че с нея да ходя по срещи  Wink Наистина не му е чак толкова голям  newsm78
Такива глупости съм чувала от доктори, че се чудя да се смея или да се отчайвам.

Виж целия пост
# 13
ако не си раждала, е възможно, май наистина е по-надарено момчето. Просто при няко жени химена не се разкъсва напълно при дефлорацията или поне целия не се е разкъсал, защото е по-еластичен. Слушай си докторите, а недей да си търсиш болести по-форумите.
Виж целия пост
# 14
при кандида боли. Ако имаше кандида, вече трябваше да са я открили предполагам, но все пак..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия