Момиче или Момче???????????

  • 7 256
  • 138

Анкета

Имате ли предппочитания към пола на бебока?Момиче или момче искате да имате?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 18 ное 2008, 11:39


 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30


Момиче или Момче??????????? stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl


Сигурна сам че всяка една от нас си таи някакви надежди за пола на бебето си.някои искат момиченца, да им вързват панделки.Други момчета за да много шумна къщата.Какво бебе искате вие?А имате/хте ли си вътрешни усещания за пола?

 

newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30
Виж целия пост
# 1
Лично аз си имам усещания но не знам дали ще излязат верни.А силно се надявам.И на мен ми е интересно да разбера какво искат другите бъдещи майки newsm78.

успех с анкетата Hug!!!Подкрепям я на 100%
Peace
Виж целия пост
# 2
Аз исках да имам близнаци и то от различен пол, но следващия път  Simple Smile

Когато забременях имах предчувствие, че бебо ще е момче и поне засега е такова  newsm68
Такова беше и желанието на таткото - първото да е момче и след това да имаме момиченце.
Виж целия пост
# 3
Когато бях бременна за пръв път,от самото начало бях сигурна ,че детето ще е момиченце.И то си е момиченце.Сега нещо това усещане ми се губи.Заради таткото искам да е момченце.Но бебчето все още не се е показало.Може и до края да се крие.В крайна сметка-да се роди живо и здраво пък било то момче или момиче.
Виж целия пост
# 4
доста преди да забременея, а и докато бях бременна с Алекс мечтаех първото ми детенце да е момче. сега живот и здраве ми се иска да имам и момиченце Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Исках да имам момче, нямах предчувствие за пола, роди ми се момиче - най-прекрасното дете на света Hug
Виж целия пост
# 6
От самото начало имах усещането, че си имам момченце. Това си исках, това си получих.
Виж целия пост
# 7
Момченце   Heart Eyes

Нищо не предчувствах.... или по-скоро си мислех, че ще е момиче  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
  И двата пъти исках момичета. Втория път не познах, но имах най-прекрасното момченце. Ако някога имам друго дете, искам да е пак момченце. Надявам се с него да се върне и частичка от батко му...
Виж целия пост
# 9
Все ми е едно, само откъм бройката имам претенции - хич не искам близнаци.....Simple Smile))
Виж целия пост
# 10
Нямам предпочитания, стига да са здрави деца!
Виж целия пост
# 11
Нямах предпочитания.Имах трудна бременност и през цялото време се молех за едно живо и здраво бебе.Имам прекрасно момченце Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Исках момиче, но усещането ми беше че няма да стане това, което искам и така и стана! Имам си прекрасен син и естествено въобще не съжалявам, но ако имам второ бих се радвала да е момиче!
Виж целия пост
# 13
Аз пък имах чувството,че ще е момче,таткото искаше момиче.До последно мислих,че видеозонът греши.Накрая си се роди момиче,но е бясна за 5 момчета!
Виж целия пост
# 14
Като  забременях за първи път   нямах никакви претенции  за пола  и   имам  едно прекрасно  момченце.Сега    обаче за   разнообразие   искам  да ги ошаря   и  бих   желала  едно   момиченце, но  в  крайна сметка    важното е да е живо и здраво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия