Обувки - писна ми

  • 2 987
  • 22
здравейте, искам да се оплача и в същото време да получа съвет. През последните 2-3 години каквито обувки си купя и са "здрави " максимум 2 месеца. купувала съм си и скъпи и евтини, но като че ли няма разлика в качеството. започна ли да ги измивам редовно и се разлепят от където се сетите #2gunfire #2gunfire #2gunfire

та въпроса ми е , има ли обувки от които сте доволни и сте ги носили повеме от месец - два.
Виж целия пост
# 1
Geox Peace
Виж целия пост
# 2
vaflichka, сигурна ли си че третираш правилно обувките?  Аз никога не съм попадала на некачествени обувки, защото зная къде да търся качество. Малко ме притеснява тази ти реплика " започна ли да ги измивам редовно ". Какво означава това, да не ги киснеш нещо във вода? Иначе нямам друго обяснение как така и при скъпи и при евтини няма разлика...
Виж целия пост
# 3
 И аз съм за Geox, а също и Timberland  Peace
Малко ме притеснява тази ти реплика " започна ли да ги измивам редовно ". Какво означава това, да не ги киснеш нещо във вода? 

Да, обясни моля те как така ги измиваш редовно?  Shocked
Виж целия пост
# 4
 е моля ви се, не става въпрос за киснене във вода изобщо. това, което искам да кажа е, че обикновено си ги почиствам редовно с навлажнена кърпа, ако не са замърсени много, а евентуално ботуши ако са много мръсни ги измивам под темаща вода, но не бих ги "прала" като маратонки например.
Виж целия пост
# 5
На мъжа ми и на детето купувам от Geox и Nike, няма проблем. Аз нещо напоследък все от Ла Редут си купувам и от този сайт http://mule.schuhstore.co.uk/womens_main_frameset.asp и също не мога да се оплача. Иначе и на мен ми се е случвало да измия ботуши ....
Виж целия пост
# 6
Малко ме притеснява тази ти реплика " започна ли да ги измивам редовно ". Какво означава това, да не ги киснеш нещо във вода? Иначе нямам друго обяснение как така и при скъпи и при евтини няма разлика...
Аз лично досега не съм попадала на некачествени обувки. Най-скъпите ми ботуши струват 120 лева. Обувки над 50 лева нямам. Мия ги задължително след всяко прибиране - подметката с четка, кожата само с вода и прах. Изцяло ги пера след няколко обувания, даже ако трябва да съхнат 4-5 дена (имам с велурени вътрешности, които съхнат и седмица). Имам достатъчно много обувки, за да не се повтаря носенето им често.
Така че не виждам какво общо има цената с качеството, може би е въпрос на късмет. Аз мога да преценя дали обувката е качествена като я погледна детайлно - шевове, кожа, ципове ...
Виж целия пост
# 7
Аз съм много доволна от  El Naturalista, Docker's, Nike, Columbia... но като цяло моите обувки издържат в добро състояние по доста време... може би защото имам правило повече от два поредни дни да не ходя с едни и същи обувки и да им давам почивка от поне още два дни. Маратонките ги пера в пералнята, другите обувки ги почиствам с навлажнена гъба или четка - според това колко са изцапани.
Виж целия пост
# 8
Много съм доволна от El Naturalista. Винаги си купувам обувки от естествена кожа, качествени, разбира се и издържат дълго, повече от месец-два. Wink
Виж целия пост
# 9
От доста време не са ми се късали обувки, но пък си купувам само от определени места. Например Geox, Саламандър.
А какви са тези El Naturalista? Къде имат магазин?
Виж целия пост
# 10
И аз съм за, откакто сме с тях, нямаме никакви проблеми Peace Hug
Виж целия пост
# 11
Rima , от сайта който си показала доставят ли до БГ?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Личното ми убеждение е, че малко пари= на ниско качество. Просто няма как някой да ме убеди, че обувки под и около 50 лв. са качествени. Та цената и качеството са пряко свързани. А и още нещо не разбирам - как се чистят кожени обувки с прах и вода? Прах за пране ли? Той е абразивен, не наранява ли кожата?
Виж целия пост
# 13
И моите обувки издържат дълго. Повече от 50 лв. не мога да си позволя за обувки и ботуши, само маратонките ми са по-скъпи.
Често не зависи само от качеството на обувките, а и от походка, форма на крака и т.н. Това го казвам по повод на една моя приятелка, която си купува винаги скъпи /за мен/ обувки и ги къса след 2 месеца. Има плоскостъпие, доста криви обувките и какъвто и да е шев, едва ли ще издържи този натиск.
Виж целия пост
# 14
И аз като N_A_N™, нямам проблем с обувките.
Имам и по- скъпи и по -евтини, обикновено разликата в цената идва от вида кожа, изкуствена или естествена.
За мен високата цена не винаги определя качеството.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия