Момчетата- по-трудни бебета ???

  • 4 553
  • 115

Как мислите дали е вярно това твърдение? Аз имам две момчета и всички около мен така са ми казвали като съм споделяля някои трудности около отглеждането./ Не спят,ревливи,  злояди и т.н./  Свекърва ми  /и тя с момчета/  даже казва , че бебетата момчета били като пуйчетата Laughing Joy  Трудно се порастявали  Wink
Кажете майки с дечица от двата пола, забелязвали ли сте нещо такова, че ми стана интересно. Моите приятелки все с момичета са и наистина все кротички бяха. Знам, че има изключения винаги, но все пак.. Wink
Виж целия пост
# 1
Аз имам 2 момичета Heart Eyes.Ами каката е зверче абсолютно,не спи...лудee,не спира за секунда ooooh!.Беба е мн кротка..спинка си по цяла нощ,стои си в креватчето без проблеми.Няма формула..според мен си зависи от детето,колко е емоционално. Wink
Виж целия пост
# 2
Това е пълна глупост. Синът ми беше по-кротко бебе от дъщеря ми. Тя е много по-капризна и ревлива, поне за сега.
Виж целия пост
# 3
И аз мисля че няма значение. Имам познати с момчета, които са кротки като агънца.
Виж целия пост
# 4
малката е много малка, за да кажа лесна или трудна е, засега е спокойно бебе. Баткото спи колкото да зареди батериите, яде чудесно, дивее по цял-ден, като че има шило в гащите, но като цяло ми е много разбрано детето Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз имам момиче, но е като хала  #Crazy Много е дива някак си, все в бели се вкарва и не знае и 2 минути кака се седи на едно място, заспива права и прочие неща. Две мои познати с момчета на същата възраст си седят по кафетата съвсем спокойно, дечицата са паркирани на столчето до тях с едно камионче примерно и си трайкат. Май не е до пола това.
Виж целия пост
# 6
И аз така съм чувала  Simple Smile , но имам много доказателства, че не е съвсем вярно. Всичко си зависи от детето.
А нали знаете - чуждите деца винаги са по-лесни  Laughing Wink
Виж целия пост
# 7
едва ли е вярно
Виж целия пост
# 8
Имама една мома дето не спира да реве,толкова е злояда.....видяла съм се в чудо!Направо незная какво  да правя вече,нищо не помага #Crazy Някои казват ,че ако си била нервна по време на бременнст и бебето ще такова,моята не беше от най -спокойните и сега беборана ми го връща,май newsm78 Смо се питам до кага ще е този кошмар?????Май винаги Sad
Виж целия пост
# 9
  Имам двама сина, повечето ми познати и приятели също имат по едно-две момчета. "Мъжки времена" са около мен Laughing, но има и няколко девойчета, които "разказаха играта" на родителите си и пред тях нашите момченца са като ангелчета Laughing... Наблюденията ми са, че наистина зависи от индивидуалните особености на децата и няма много общо с пола. Дори моите двама сина са напълно различни. По-големият от бебе си е много кротък и тихичък (,като само коликите правят изключение, но то пък не може съвсем "без хич" Laughing) и винаги е бил "лесен" за гледане, ако може така да се каже Simple Smile. А малкият е, меко казано, темпераментен и в едно с другите типично бебешки проблеми, си е доста "труден"Grinning.
Виж целия пост
# 10
Аз имам момиченце и е голям бяс  Mr. Green Не се спира за секунда и като излезем навън при другите майки,ни приветстват с "айде малкта дивачка пристига" Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Изобщо нямам впечатление, че отглеждам "трудно" дете. Изкарах прекрасна бременност със сина ми. Беше и е бебе-мечта. Почти не реве, яде всичко, умее да си се забавлява и сам, в количката пее. Не мога да си представя какво повече мога да искам.
Виж целия пост
# 12
Не мисля, че има някаква връзка с пола на детето. Това зависи от самото дете. Naughty
Виж целия пост
# 13
Аз имам едно момче, което засега е много добричко. Колики почти не е имал, има вече 8 зъба, които много лесно му избиват. Освен това е много поспалив. Все още спи по 12-14 часа на денонощие като новородено бебе. Обаче, се надявам тази теория да е вярна и ако след време имам момиченце, то да е още по-кортичко.

По време на бременността бях спокойна, но честно казано, не вярвам това да има връзка.
Виж целия пост
# 14
Изобщо нямам впечатление, че отглеждам "трудно" дете. Изкарах прекрасна бременност със сина ми. Беше и е бебе-мечта. Почти не реве, яде всичко, умее да си се забавлява и сам, в количката пее. Не мога да си представя какво повече мога да искам.
Пушка, ей благородно ти завиждам  HugЗвучи ми като от филм Wink
 Аз не смея да ходя надалеч с количката, нито пък да спра за малко Rolling Eyes За яденето ..да не говорим.
Разбира се, че си е до темперамента . При мен обаче съвсем съвпаднаха нещата, та затова.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия