Места за забавление на деца на закрито в София

  • 12 543
  • 14
Моля ви да ми дадете линкове на стари теми(предполагам има такива,но аз нещо не мога да ги намеря,сигурно не търся както трябва,извинете ме Embarassed)
Или ако някой има по-пресни и свежи идеи;някое ново заведение с детски кът,или магазин,в който има детски пързалки,играчки или нещо такова,или въобще някое място,на което може да се отиде
Известните Патиланци,Арена Мол-ове,ходене на куклен театър и разглеждане и купуване на играчки от Джъмбо,Комсед,Хиполенд вече.......всяка неделя това правим в лошо време
Много ще съм благодарна за идеи,защото малкият не се търпи вкъщи,а ние вече не можем да измислим нищо свястно
Виж целия пост
# 1
Ами то май няма други освен изброените от теб.
И аз се чудя как ще искараме зимата
Виж целия пост
# 2
Ами то май няма други освен изброените от теб.
И аз се чудя как ще искараме зимата
Или някой детски клуб, където да го оставиш, а ти да си починеш за някой час, или горещо препоръчвам ресторант Добро в Лозенец. Хем хубава кухня, има и детски кът. Чудесно решение за нас и малчуганите! Wink  bouquet
Виж целия пост
# 3
schr къде се намира този ресторант?И ние изтъркахме почти всички клубчета.А зимата едва настъпва.....
Виж целия пост
# 4
schr къде се намира този ресторант?И ние изтъркахме почти всички клубчета.А зимата едва настъпва.....
Намира се на ул. Якубица пряка на Бигла. Има още два ресторанта от тази верига единия е на бул. Гоце Делчев а другия незнам. Но мисля че само в този в Лозенец има детски клуб. Не съм сигурна обаче има и сайт в интернет.
Виж целия пост
# 5
Вчера бяхме в ЦУМ на последния етаж към кафето са открили и детски клуб "Сървайвър",  4 часа прекарахме, хем ние обядвахме, хем дъщеричката ни се налудува!
Виж целия пост
# 6
Мерси за ИДЕЯТА ЗА ЦУМ,близо ни е,ще отидем Hug
Виж целия пост
# 7
Пак някъде в подобна тема четох, че в Младост след магазин Хит има едно пак голямо хале с реклами по него и вътре имало магазини, боулинг (но не съм сигурна) и место за децата не съм ходила ако някой е бил нека каже повече.
Виж целия пост
# 8
Пак някъде в подобна тема четох, че в Младост след магазин Хит има едно пак голямо хале с реклами по него и вътре имало магазини, боулинг (но не съм сигурна) и место за децата не съм ходила ако някой е бил нека каже повече.

Това трябва да е Принцес Аутлет, бившия Кореком....
Виж целия пост
# 9
Полезна тема Simple Smile  И за да не казвам "запис" ще изкажа мнението си за детските клубове - особено през уикендите. Не обвинявам никого - аз също позлвам тази услуга, - но в събота или неделя почти всеки детски клуб е зает с парти за рожден ден. Свободно е само между 2 и 4 Simple Smile  Тъй че това се оказва неприложим вариант. Може би - ние поне това ползваме - Piggi`s house, където няма рожденни дни Simple Smile
Иначе за това заведение в Лозенец бях чувала, но не сме ходили - трябва да се пробва...
А идеята за ЦУМ - браво на измислилите го и благодаря на мама Rima Simple Smile
Виж целия пост
# 10
В Пигис хаус ходим от самото му създаване.
Може би сме едни от най-редовните клиенти там.
Познавам почти целия персонал и ми е изключително
приятно там, както и на детето ми. Там никога няма Рождени дни
или партита и когато и да отида знам, че детето ми няма да бъде
върнато по една или друга причина  Heart Eyes Hug
От както ходим там, в друг клуб не съм водила малкия освен за РД-то му или
на негови приятелчета  Hug
Виж целия пост
# 11
Дааа, познавам го аз Бобо Simple Smile  (Извинявам се за личното обръщение, но ви видях г-жо МаМаКуин Светкавицата  на една от снимките на едно парти на форума - оттам направих връзката. Тогава бяхте с друг ник обаче Simple Smile  )
Ние също сме така - Гого беше на 1г3м, когато отвориха магазина. Тогава обаче клубчето тръгна добре поради аниматорите - кака Мими и кака Ади. Сега се едни отегчени лелички, които не играят с децата, но положението е спасено от хубавите играчки вътре в стаята и от това, че доста често ги подменят.
Виж целия пост
# 12
И ние ходихме в Добро в Лозенец и останах меко казано очарована. Храната много ми хареса и обслужването също. Само че според мен детският кът е за малко по-големи деца. Имам предвид, че не е за 1-2 годишни. Дъщеря ми много се забавляваше, защото с каката четоха приказки, рисуваха. Но кътчето представлява една стая с ниска масичка за рисуване и четене и една стена, обособена като магазин с дървени и пластмасови хлебчета, яйца, плодове и зеленчуци.

Аз обаче сега съм се побъркала да търся ресторант за 1-ия рожден ден на близнаците и не мога да намеря. Изрових цяла София и нищо. Единствено Добро става, но пък имаме 6 деца, три от които под 2 г. и става сложно. Толкова ли е трудно да се направи един ресторант, в който на мястото на 3-4 маси да се обособи детсик кът?!  Thinking Виждала съм такова място само в Габрово. newsm78
Виж целия пост
# 13
Дааа, познавам го аз Бобо Simple Smile  (Извинявам се за личното обръщение, но ви видях г-жо МаМаКуин Светкавицата  на една от снимките на едно парти на форума - оттам направих връзката. Тогава бяхте с друг ник обаче Simple Smile  )
Ние също сме така - Гого беше на 1г3м, когато отвориха магазина. Тогава обаче клубчето тръгна добре поради аниматорите - кака Мими и кака Ади. Сега се едни отегчени лелички, които не играят с децата, но положението е спасено от хубавите играчки вътре в стаята и от това, че доста често ги подменят.

Мдаааа, често се засичаме между другото  Hug
Аз пък те познах на аватара  Wink
Да, в подписа ми си го пише - jullianna  Hug
Много какички се смениха, както в детския кът,
така и на кафето, но въпреки всичко, за нас,
това остава любимия детски кът.
Дори днес пак бяхме  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250516.0 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия