Eдно въпросче?

  • 1 822
  • 20
Понеже спорим, искам и вас да попитам - слагате ли вода в тавичката на скарата,когато печете филета, риба и т.н.?
Виж целия пост
# 1
Не, защо Rolling Eyes?
Виж целия пост
# 2
аз не слагам, но с мъжа ми спорим и реших да се допитам и до вас, все пак нямам самочувствие, че с всичко съм наясно! Благодаря ти.
Виж целия пост
# 3
Майка ми слага.
Виж целия пост
# 4
Това сигурно да са по-крехки, но аз пък винаги предварително ги мариновам, така че от вода няма нужда.
Виж целия пост
# 5
schr , ами просто пробваш, един път печеш с водичка, другия - без вода, и както ви хареса повече. Факт е, че някои слагат вода, аз лично - не, но ще пробвам и с вода.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Аз слагам, но и скарата ми работи само, ако има вода. Преди на друга скара също съм слагала, но най-вече при печене на риба, остава по-сочна и не мирише толкова много Peace
Виж целия пост
# 7
не слагам,само напръсквам леко с вода Peace
Виж целия пост
# 8
Аз слагам ,защото по лесно се мие тавичката.
Иначе много се омазнява и ако месото е по мазно... Sick
ми окапват ръцете докато умия.
Но ако въпроса е дали после по някакъв начин се използва или консумира
категорично  Naughty
Виж целия пост
# 9
Ами благодаря на всички за отговорите. пак никой не спечели баса Wink, ама следващия път ще сложа малко водичка и ще видим как става по-добре.
Виж целия пост
# 10
Когато има в тавичката вода , единствено се мие по - лесно . Няма никакъв друг ефект.
Виж целия пост
# 11
Когато има в тавичката вода , единствено се мие по - лесно . Няма никакъв друг ефект.
Това е много добра причина!
Виж целия пост
# 12
А в упътването на мойта пише, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се сложи вода. И си има разграфено даже за мин и макс количество на водата. Нямам обяснение защо, но просто така пише в "юзър гайда" Laughing . Може би има значение и вида скара newsm78
Виж целия пост
# 13
Мисля, че вода се слага първо, за да е стане по-сочна скарата, особено ако е кайма и второ, за да не се запали събраната отдолу мазнина.
Виж целия пост
# 14
И аз слагам вода в тавичката.Не знам дали влияе за сочността но определено я измивам по-бързо и лесно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия