ESPRIT

  • 11 035
  • 10
Момичета, някой пазарувал ли е от официалните сайтове на ЕСПРИТ? Има много добри предложения, но т.к. не разбирам нито немски нито френски, ми е малко трудно да разбера дали има доставка до БГ и на каква цена. Ориентирах се към тези сайтове, т.к. предполагам, че там е най-евтино.
Харесвам тази марка, смятам, че качеството е много добро, а цените (при намаление) поносими. Имам обувки, бельо, дънки, тениски, които са издържали голямо носене и са още здрави.
Моля за коментар, дали някой от вас е пазарувал от тези сайтове или знае за някаква алтернатива, която да ми е от полза. Благодаря на всички предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз съм пазарувала,обаче от американския, чрез близка приятелка,която живее там,защото online магазина не приема карта,регистрирана в България.От Европа нямам представа как стои въпросът с доставката.Дрехите,които аз съм си поръчвала,са качествени,но не отговарят напълно на номерата-някои са ми по-малки,други пък са ми големи,а са един и същи номер.В Европа са автини само на намаления,докато в американския са си евтини почти целогодишно,защото в аутлета на няколко седмици попадат дреги от редовната колекция.
Виж целия пост
# 2
Няма доставка до Бг за съжаление.
Виж целия пост
# 3
Благодаря момичета за отговорите! Жалко наистина, че няма доставка до БГ Sad(
Виж целия пост
# 4
Има дрешки от тази марка в аутлета на гърба на блок 330 в кв.Надежда
Виж целия пост
# 5
Такива дрехи видях в магазин в Младост2,новите блокчета .Имаше доста интересни неща.Мисля блока беше 257 или 258,името на магазина не помня newsm78
Виж целия пост
# 6
Аз редовно пазарувам от сайта, но само когато съм в чужбина, до БГ не доставят
Хубавото е, че в сайта има много голямо разнообразие, всичко на фирмата събрано на едно място
Правят и страхотни намаления, (някои неща са намалени в сайта, а в магазините същите - не)
Но има и някои недостатъци - ако поръчаш нещо и то не ти става, връщаш го и поръчваш на ново, а нещата там много бързо се изчерпват и може изобщо да не успееш пак  Confused или все няма моя р-р  Sad
За феновете на Есприт в София - техни неща се намират в официялният им магазин в МОЛ София, детският магазин Acent или нещо подобно беше, пак в МОЛ София е изцяло с детски и младежки неща на Есприт
Часовници на Есприт има в Хит Младост, един часовникарски магазин до входа в дясно
Бельо на Есприт - богато ранообразие при това има в Скай Сити Център, в магазин за бельо Никол на етажа където е Техномаркет, има дори и домашни дреха на Есприт
Обувки на Есприт има в магазин за обувки Reno на първият етаж в Скай Сити Център

Може би има и на други места, аз за сега това съм открила. Нито едно от местата обаче не е от типа магазини с маркови неща за по 10-15 лв, а ми са на редвни цени на Есприт, с етикети и всичко.

  bouquet
Виж целия пост
# 7
Бельо на esprit има на Цар Самуил 93 и Евлоги Георгиев 32 Wink
Виж целия пост
# 8
TRAKI или MIZZY шият за ESPRIT, цените са повече от добри и имат магазини вече на доста места в София, напр. на Пиротска, на ъгъла на Графа и Канала, на пазара Кр. село и др.
Виж целия пост
# 9
влез в тази тема и ще си пазариш от есприт
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374253.0
Виж целия пост
# 10
влез в тази тема и ще си пазариш от есприт
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374253.0


за съжаление, не успявам да отворя линка Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия