Проблем с нощния памперс

  • 1 600
  • 34
Мили мами, от скоро имам сериозен проблем - синът ми не иска да спи с памперс. От около седмица-две се започна. Когато доиде време за пишкане, почва да плаче силно. Докато не махна памперса плаче и не пикае. Няколо вечери ставах да го изпишквам, но след това не ми даваше, плачеше неистово като го вдигах от леглото. Сложих мушамички под чаршафа, слагам и попивателни пелени под него, но тои се върти, извива, лази, и нерпекъснато мърда, и цялата спалня е отрупана с наи различни пелени до сутринта за да можем да спим на сухо. Кърмя още и затова спи при мен, за да ми е удобно нощното кърмене, а и тои само така спи вече.  Първата седмица през деня забелязах че му е зачервена пишонката в основата, и мажех кремчета, но това се оправи за около 3-4дни, а тои продължава да вика. През деня слагам памперс и е ОК, откакто започна проблема по-рядко слагам, сменям панталонки често за да му е по-удобно, изпишквам го, като сме на разходка търпи памперс, като му е мито и подсушено и после намазано с кремче дупето - търпи. Но иначе през нощта е ужас! Иска да пишка легнал в леглото без дрехи. Кажете моля ви какво да правя. Не съм на себе си от недоспиване да подсушавам и кърмя по цяла нощ. Иначе може да е малък, но успява да се освободи и от панталонки и от памперс и от тензух през ноща. Благодаря ви!  bouquet
Виж целия пост
# 1
за мен той е за лекар и то бързо. може през деня да търпи, но да го боли или дразни. може да е възпаление на пишката, което да продължава отвътре. не знам с какво си го мазала и дали е бил на лекар, но бих го завела още утре сутрин да му правят изследвания. не бих губила време изобщо! има много състояния, които се обострят през нощта, когато и детето и възрастният се отпускат.
Виж целия пост
# 2
за мен той е за лекар и то бързо. може през деня да търпи, но да го боли или дразни. може да е възпаление на пишката, което да продължава отвътре. не знам с какво си го мазала и дали е бил на лекар, но бих го завела още утре сутрин да му правят изследвания. не бих губила време изобщо! има много състояния, които се обострят през нощта, когато и детето и възрастният се отпускат.

И аз бих те посъветвала същото!
Виж целия пост
# 3
Споделям мненията преди мен  Peace Спешно консултация с педиатър/специалист !



Стискам палци вс. да е Ок  Hug

Виж целия пост
# 4
споделям написаното до тук Peace
Виж целия пост
# 5
за мен той е за лекар и то бързо. може през деня да търпи, но да го боли или дразни. може да е възпаление на пишката, което да продължава отвътре. не знам с какво си го мазала и дали е бил на лекар, но бих го завела още утре сутрин да му правят изследвания. не бих губила време изобщо! има много състояния, които се обострят през нощта, когато и детето и възрастният се отпускат.

И аз те съветвам така.
Виж целия пост
# 6
момичетата са ти написали вече че трябва да го заведеш на лекар аз стискам палци всичко да е наред newsm10
Виж целия пост
# 7
момичетата са ти написали вече че трябва да го заведеш на лекар аз стискам палци всичко да е наред newsm10
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 8
И моето мнение е, че възпалението, което си забелязала и което сте третирали с кремчета е задължително да бъде видяно от педиатъра ви. Напълно вероятно е детето да е нервно през нощта, точно от тази болка или смъдене, което изпитва, когато пишка. Дано скоро се похвалиш, че сте добре!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 9
момичетата са ти написали вече че трябва да го заведеш на лекар аз стискам палци всичко да е наред newsm10
И аз се присьединявам Peace
Виж целия пост
# 10
Веднага на лекар, да не направите уроинфекция по каналите нагоре, непременно го заведи!
Виж целия пост
# 11
Martani, преди да прочета, че само нощем сте така и през деня ти дава да го изпишкваш, но нощем - не, щях горещо да ти препоръчам ЕБХ. Но ти явно го практикуваш в известна степен и проблемът не е в памперса. Консултация с лекар е добра идея. Ако си привърженик на тези методи, отиди и на хомеопат Peace
Виж целия пост
# 12
Веднага посетете лекар.
Най-вероятно има някакво възпаление и го боли като пишка и го докосва памперса.
Виж целия пост
# 13
момичетата са ти написали вече че трябва да го заведеш на лекар аз стискам палци всичко да е наред newsm10

 Peace
Виж целия пост
# 14
на уролог .дано всичко да е наред
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия