Къде слагате течния прах за пране?

  • 7 521
  • 20
Гледам рекламата на новия течен Персил и жената като напълни тази чашка,която е върху капачката с течния препарат я слага с чашката направо в барабана.Дали така е по-правилно?Аз чакам да почне да точи вода и изсипвам праха.
Виж целия пост
# 1
От години перас течен Ариел и точно вътре в барабана слагам чашката Peace
Виж целия пост
# 2
Вътре в барабана го слагам Peace
Виж целия пост
# 3
Чашката вътре в барабана
Виж целия пост
# 4
Вътре в барабана!
Виж целия пост
# 5
Заповядай в старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338402.msg8882684#msg8882684
Виж целия пост
# 6
Преди го изливах горе в чекмеджето когато пералнята започва да пълни вода. Понеже тук повечето се изказаха, че го слагат в мерителната чашка и в барабана върху дрехите, а и на самата бутилка така е указано, днес реших и аз да направя така. Сега пералнята пере, а мерителната чашка така дрънчи, че ми лази по нервите. Ама щом казват хората, така ще правя - иначе се натрупвал по тръбата до казана.   33uu
Виж целия пост
# 7
Чашката вътре в барабана
  Peace
Виж целия пост
# 8
винаги съм го слагала, където преди слагах прахообразния, сега виждам за този вариант - вътре в барабана, само не ми е ясно защо трябва да е с чашката, а не направо да се излее  Thinking
Виж целия пост
# 9
Вътре в барабана слагам  Peace
Виж целия пост
# 10
Как така с чашката в барабана???  newsm78
Виж целия пост
# 11
Слагам си го във ваничката,не съм имала проблем с машината досега заради полепването му.
Виж целия пост
# 12
И аз така!
Виж целия пост
# 13
И аз в барабана  Peace,но един-два пъти съм слагала и в ваничката-разлика не открих много.
Виж целия пост
# 14
Как така с чашката в барабана???  newsm78

Сипваш в мерителната чашка и слагаш вътре при дрехите  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия