Ранното стъмване и съня на бебко

  • 2 024
  • 46
Интересува ме дали и вие имате подобни наблюдения като мен.
Откакто е почнало да стъмва в17-18ч, моя бебко на 3 месеца и половина, заспива със залез слънце. Ял не ял... като се стъмни почва да мрънка и заспива. Като огладнее в 18-18:30 и после още веднъж някъде между 22 и 23, всъщност само се размърдва почва да мрънка като да е гладен без обаче да си отвори очичките. Давам му да папка и той пак заспива. После обикновено към 4-5-6 пак така докато не стане светло към 7 и той се събуди и почне да гуууууука  Mr. Green през деня спи по един-два часа към 10 и после към 15-16. На повечето бебоци ли им тиктака така часовничето?
Виж целия пост
# 1
И моята  така, а я виж колко е голяма и яде, ама дори не се буди, зяпа, гълта и това си е Simple Smile
Виж целия пост
# 2
И при нас е така, заспива много рано, около 19.00, понякога и преди това.
Виж целия пост
# 3
Откакто се е родил го слагам да си ляга към 21-21,30 ч. И спи до около 8,30-9,00 ч. През деня спи 3 пъти по 30 мин. Мисля си, че ако ляга по-рано, сутрин ще се буди също рано. Така че нарочно го свикнах да заспива по-късно. Смяната на часовника не му се отрази.
Виж целия пост
# 4
ние в 20ч. сме аут Laughing
Виж целия пост
# 5
Няма промяна в режима и съня, която да е последствие от промяната на часа и от ранното стъмване
Виж целия пост
# 6
И ние си лягаме към 20-20.30h.Според мен е както си му направиш режима.
Виж целия пост
# 7
Моето дете от 2 до 5 месеца заспиваше в 17-18 часа, към 12 се будеше да яде, веднага заспиваше и откарваше до 7-8 сутринта.
Виж целия пост
# 8
Ние си заспиваме откакто беше 3 месечен във 20.30 и става различно 7,7.30.Промяната на часовника не ни се отрази може би детето само си нагажда биологичния часовник.
Виж целия пост
# 9
Peace
Виж целия пост
# 10
Около8-9 часа заспиваме.
Виж целия пост
# 11
И ние в 20-20:30ч сме заспали
Като се смени времето и почна да мънка по-рано, но умишлено я държах до 20 часа, че сутрин да си спи по до късничко. Сега вече мисля, че свикна с новото време Peace
Виж целия пост
# 12
На моята щерка смяната на времето по никакъв начин не и повлия. От края на август месец заспива около 00ч и сега продължава в същият дух.
Направо завиждам на майките, на които децата заспиват в 20-21ч.
Виж целия пост
# 13
Няма промяна в режима и съня, която да е последствие от промяната на часа и от ранното стъмване
и ние сме така
Виж целия пост
# 14
И преди смяната и след това си заспива между 22 и 23.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия