СЕДМИЧНо ФОТОШОПСКо конкурсче1

  • 4 755
  • 101
Откриваме сезона на седмичните фотошопски конкурсчета.
Всеки вторник ще има нова тема по която да се работи.
Творбите ще се пускат до неделя-18ч /включително/.След това започва гласуване.Понеделник също ще се гласува.
Победителя ще получи някаква награда /ще измислим точно каква да бъде/и ще избира темата за следващата седмица.

ТЕМАТА ТАЗИ СЕДМИЦА Е
Направете рамка от този кит

http://mpdesign08.blogspot.com/search?updated-max=2008-10-19T21% … amp;max-results=6
Имате право освен вашата снимка да добавите още 2 ваши елемента или текстури

конкурсчето не е анонимно.Всеки може да пуска рамките си тук,както и да коментира другите.
Готовите рамки трябва да се публикуват и в нашия сайт за конкурси с пореден номер
http://mamite08.multiply.com/photos/album/50/50
mamite08
mama
Виж целия пост
# 1
Аааа участвам...ако ще и да съм на последно място Crazy
Дано успея днес и утре да направя нещо защото после имам ангажимент до края на седмицата
Виж целия пост
# 2
Ураа! Имаме си и седмични конкурси Grinning
Да попитам: Можем ли да преобразуваме елементите от китовете т.к. често го правя. Имам предвид да променяме цвета им, формата, да изрязваме част от тях и т.н. Или трябва да ги използваме само в оригиналния им вид?
Виж целия пост
# 3
Не ми остава време за рамки от 2 седмици, но за конкурса ще се стегна и ще участвам  Hug
Виж целия пост
# 4


Добро утро момичета!
Браво за чудесната идея за седмичен конкурс, харесва ми защото така или иначе всички правят рамки, хем ще си рамкосват дечурлигата, хем ще коментираме. Когато е с един кит си проличава въображението на всеки. Прекрасна идея!
Аз предлагам да процедираме като чехкините и чиято рамка най-много се хареса - той да казва с кой кит ще рамкираме другата седмица.
Имам и една друга идея, Ани май беше споменала нещо преди. Да правим така наречените collaborated kit - означава кит напрамен от 3-4 човека /заедно/. Определя се тематиката и се започва - един прави хартиите, друг да речем елементите и т.н. Много по-бързо и лесно става, китовете стават доста по-големи... Във форумите за скрапбукинг си правят дизайн тиймове и си координират нещата. Освен тематика, така и цветово съчетание и др.

Виж целия пост
# 5
Харесват ми и двете идеи . С радост ще се включа в изработването на общ кит  Hug
Виж целия пост
# 6
Да работя в екип за изработка на кит съм съгласна но сама няма да мога въобще. Някой ако иска новак с удоволствие ще участвам.
За мен тази задача е по-сложна...аз първо изкарвам идеята в главата си и после търся елементи. Обратния път /зададени елементи/ ми е по трудно Crazy
Виж целия пост
# 7
Браво за темата.
Включвам се и аз
    Hands Clap
Виж целия пост
# 8
Запис и аз в конкурсчето.  Идееие са супер, само се боя с това китоправене да не взема да се заразя и да ми стане любимо занимание Joy Joy Все още устоявам на идеята Laughing
Ще ми е интересно да видя вече готови рамки, хайде момичета дерзайте!

Лекси, мисля, че няма да има проблем да променяш цветове на елементите, а и самите тях разбира се да не е прекалено Laughing
Моят въпрос е не е ли по-добре работите да са анонимни, така имената няма да повлияват върху гласуването! Peace
Виж целия пост
# 9
И аз се записвам в конкурсчето.
Идеята на Дяволинка също много ми допада  Peace
Румка  права си  за анонимноста  Peace
Виж целия пост
# 10
Записвам се и ще се постарая и да участвам, защото вече имам снимки за рамкиране.

Харесват ми и двете идеи на Девилката, иска ми се да пробвам да правя кит, за сега нямам време ,затова правих само уордарт към коледния на Мими.Но все е нещо Simple Smile
Та бих участвала  снещо по-дребно за сега.

Може би е по-добре да е анонимен конкурса, макар че по снимките така или иначе ще се разбере, според мен.

И идеята за рамки с една или две снимки подбрани от някой също ми се струва интересна.Стига разбира се снимките да са с що годе прилично качество, защото аз много се затруднявам като правя рамка с на детето снимки и са размазани.Може примерно за някой от следващите конкурси, който спечели да предостави снимката, така като награда ще получи рамки.
Виж целия пост
# 11
 Peace
Виж целия пост
# 12
Аз таковата...не мисля,че ще се справя с общият кит ooooh!
Досега мой си не съм правила, па камо ли .... Embarassed

Май първа ще се разпиша с рамка,м? Flutter
Засега няма да я качвам в общият албум защото мисля, че ще търпи корекции.
Хайде, не ме шадете! Mr. Green

http://images.gabulinka.multiply.com/image/3/photos/1/1200x1200/ … amp;nmid=19912697
Виж целия пост
# 13
Записвам се, не знам дали ще имам време да се включа тази седмица, но да следя Simple Smile Аз също се включвам към питането на Лекси дали ще могат да се променят елементите, цветовете и тн?
Виж целия пост
# 14
Ако ще е анонимно то тогава няма ли да е добре да се избере и неутрална снимка с която ще се работи?
Защото аз доколкото разбрах задачката е всеки да си рамкира дечурлигата(или друга негова си снимка) , а не знам дали има някой, който не би разпознал автора по детето Laughing.
И....не на последно място - е ли или не е това "конкурсче" за забавление?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия