Бременност и епилептични припадания

  • 807
  • 3
Здравейте, аз съм на 19 години и честно да ви кажа много искам да си имам детенце. Знам, че ще кажете че съм много малка още, но просто го искам. Знам, че трудно се отглежда едно дете, но вече имам по малка сестричка на 3 години и аз съм помагала на майка ми в отглеждането и. И сега вече да говоря по същество. С приятеля ми опитваме от 2 месеца да забременея, но напоследък почнах да се плаша от факта, че като съм била малка и съм правила епилептични припадъци допълнително, че през последните години съм с доста ниско кръвно и припадам навлече когато е лято (заради жегата), също съм и с нисък хемоглобин. Мисълта ми е дали трябва да си направя на какви изследвания или няма значение от тези фактори.
П.П. може би ми е тъп въпроса, но с майка ми не мога да говоря за тези неща
Искам да ви питам дали има вероятност да съм бременна макар че всеки месец да ми идва , но последния път като ми дойде беше много светло и много по- малко течеше, и трая само 2 дни, от 2 семици имам срашен глад непрекъснато ям, но нямам гадене или повръщане.
Виж целия пост
# 1
Консултирай се с лекар по тревожните за теб въпроси  Peace За другото можеш да си направиш тест за бременност Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
И аз ти предлагам да се консултираш с лекар относно епилепсията. Важно е! А колкото до течението - теста ще ти каже какво става. По принцип, когато плода се захваща за матката има подобно течение. Аз го имах също.
Виж целия пост
# 3
Консултирай се с лекар и си направи тест за бременост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия