Бихте ли експериментирали да отидете на нудиски плаж?

  • 567
  • 4
Заинтригувана от една друга тема реших да запитам и да отговоря на един въпрос.  Дали ей така от любопитство и ако в курортното селище където почивате има само такъв плаж бихте се престрашили да експериментирате 2-3 дни с посещение на нудистки плаж?
Аз за себе си веднага отговарям:
Преди две години на Златните се получи така че бяхме в последния хотел Гларус до рибарското селище и непосредствено до такъв плаж и на третия ден с мъжът ми решихме да експериментираме и да усетим тръпката да се печеш и къпеш гол. По точно да сваля и долнището на банския защото горнище не нося от години освен ако не сме с приятели на плаж. Първите един-два дни ми беше терсене но останалите дни свикнах и въобще не ми правеше впечатление и усещането беше много приятно. Само да допълня че плажа не беше пренаселен и нямаше повече от двайсет - трийсет човека главно двойки.
Още веднъж сме сваляли банските на плаж но не на нудистки плаж а на един безлюден плаж на Камчия където нямаше повече от 4-5 хавлии на големия плаж до устието на реката.
Така че ако някой е експериментирал има мнение или спомен от подобно плажуване нека драсне някой ред.
Виж целия пост
# 1
.
Виж целия пост
# 2
Не,не и в това студено време  Laughing
Виж целия пост
# 3
 Mama Petinka и мама на зверченце явно са едно и също лице  Confused
Виж целия пост
# 4
Голям експеримент Shocked Какво толкова LaughingАз бих и сме го правили,не виждам нещо притеснително или смущаващо или съм много разкрепостена
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия