Мнения за ОДЗ 28 В Мл2

  • 731
  • 12
Голям проблем се оказаха тези ясли в Младост.От февруари все ни взимат и все не става. Сега уж сме приети в 28 ОДЗ "Ян Бибян" в Младост 2, но докато малката не тръгне вече не вярвам. ОДЗ-то ми хареса, но все пак бих искала да попитам мамите, които си водят децата там или просто имат някакви наблюдения за нея, да споделят. Ние ще сме в яслата, така че за там е питането ми.
Благодаря ви предварително и дано все пак добре сме се ориентирали (то не че имаме богат избор).
Виж целия пост
# 1
Нашата баба е готвачка там.
За съжаление не мога Бобо да го водя там (много ми е неудобно местоположението)
За яслата знам, че има една леля Мая, която е много добра.
Ако искаш инфо от "кухнята", само кажи, ще доноснича Mr. Green
Кухнята не е в буквалния смисъл... Laughing
Виж целия пост
# 2
Щом сте приети- браво! А кога подаде молбата? Щото искам и аз за малката, но май съм закъсняла. Като знам как ми отказаха за голямата- препълнено било, а бях подала молба 1 год. преди това Rolling Eyes "Спонсорство" ли искат?!  newsm78
Виж целия пост
# 3
Рени, молбата ми е от януари. Тогава подавах в почти всички градини около нас. Може и да съм била закъсняла, ама тогава ми казаха половин година по-рано да я подам и аз така направих. Казаха, че сме приети (и то с връзки и ходатайства от високо уж) още март, но.... Факт е, че вече е юли, а Рая си е вкъщи. И сега сме прити в ОДЗ в съседния квартал, защото там се откривала нова група (аз и там имам молба от януари). Предполагам, че ако бяхме спонсорирали някое ОДЗ отдавна щеше да е на ясла. Но просто НЯМА ДА ИМ ДАМ. (Не че е лесно ще го отделим, но щом е за детенце ще намерим пари). Ега ти държавата - бременейте, раждайте - всичко е поето от Държавата. Глупости - само ти искат парите за уж безплатните неща - и то само защото се на зор.
Май доста се отплеснах, сори, ама като се сетя и побеснявам.
Виж целия пост
# 4
В 28-мо ОДЗ основното предимство е да живеете около детската градина. А ние сме в горната част на квартала, където ясла няма. Надявам се да отворят, но до септември ще ни държат в неведение дали частното училище, което се помещава в детската градина ще освободи Shocked
Виж целия пост
# 5
 newsm10

Я колко хора от нашия район  Grinning

Яслата - супер! препоръчвам ти я! Учителките са доста добри и сърдечни и се грижат много добре за децата. От миналата година или по-миналата разделиха яслата на 2 групи, че има много желаещи.
Аз лично съм много доволна както от яслата така и от градината!

vesi1 Стига бе сериозно ли бабати е готвачка там? Специални поздрави от близначките  Wink Тя не може да не се сети. Моите моми редовно си ходиха на гости при тях с как Тони (лелката в групата им) и всяка сутрин ги поздравявахме през прозореца.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
off...kiara, вие взимахте ли детска кухня? Близначките ти са едноячни, нали? Струва ми се, че ви знам  Wink
Виж целия пост
# 7
Да взимахме и децата са двуяйчни Laughing
Виж целия пост
# 8
Една приятелка води дъщеря си там и ми разказа следния случай: Разговорили се с една друга майка, чиято дъщеричка също е в яслата и станало ясно, че от няколко дни детето и било с висока температура, ама тя я "наблъсквала" (както самата тя се изразила) през нощта с Панадол, Ефералган и други температуропонижаващи и на другата сутрин детето "било добре и нямало температура" и я водила на ясла #Crazy Освен това преди това му имало нещо на оченцето, ама пак било на линия детето... Това е случай от преди една-две седмици... Аз много се чудех дали да местя дъщеря си там, но като чух за това..... ще се ослушвам направо за градина в района догодина.... Така че имайте едно наум.... верно, че това зависи от родителите, доколко са съвестни, но все пак се чудя как го допускат лелките от яслата.... newsm78
Виж целия пост
# 9
Megche - да не падаш от Марс?  newsm78
Виж целия пост
# 10
....., но все пак се чудя как го допускат лелките от яслата.... newsm78
Добро утро!  Grinning, че това си е редовна практика не само в яслата на тази градина.
Лелките и дежурната сестра го "допускат" защото детето няма никакви сиптоми на болест!!!!
По-скоро попитай как майката допуска такава небрежност  Naughty
Виж целия пост
# 11
po4ti e sigurno, 4e qsla 6te ima i v drugata detska gradina v Ml2, 18CDG, kadeto usloviqta, personala i vsi4ko ostanalo e v pati po-dobro.
Uspex
Виж целия пост
# 12
po4ti e sigurno, 4e qsla 6te ima i v drugata detska gradina v Ml2, 18CDG, kadeto usloviqta, personala i vsi4ko ostanalo e v pati po-dobro.
Uspex
Да така е. Детската градина е мнооого добра, а от 01.10 се очаква да отворят яслата. На есен и двете ми щерки са там (но имаме молба от началото на годината).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия