За подсилване при преумора?

  • 25 794
  • 24
От известно време се чувствам страшно преуморена. Sad Нямам сили, спи ми се непрекъснато, а сутрин се събуждам все едно съм работила тежък физически труд през нощта, а не съм спала. Две седмици пих витамини, но нищо -  не помагат. Как да се справя с това положение?
Идват празници, а аз нямам сили къщата да си оправя като хората. По принцип съм (бях  ooooh!) много деен човек и тази умора ме побърква.
Виж целия пост
# 1
Ще те успокоя ли, ако ти кажа, че при мен това състояние е от доста време ежедневие? Confused
Като се събудя сутрин някой път съм добре, а друг път като теб нямам сили ....?
Не знам, сега съм бременна и положението е по-зле. Все гледам да легна. А като се върна от работа първо полягвам и тогава започвам да правя каквото трябва. Много бързо се уморявам по принцип и винаги съм си била така. Лек не съм намерила. Когато дойде пролет например, ставам като парцал. Тогава си вземам за 10 дни по една ампула Тот хема мисля че бяха. Разтварят се в сокче. Подобни на тях са Сарженор ампули, и от тях си вземам понякога. Питай личната, ако искаш...
Виж целия пост
# 2
Аз също съм била в това състояние. Изпих 1 кутия ампули Тотема, това е желязо, след консултация с лекар. Ако си ги вземеш със сигурност ще си подсилиш организма. Пила съм и ампули жен шен, но за тях казват, че трудно могат да се намерят истински, повечето на пазара били ментета. И всяка сутрин фреш ако пиеш също действа зареждащо
Виж целия пост
# 3
И аз съм в това състояние от доста време. Бързо се уморявам все ми се спи.
Виж целия пост
# 4
  А как ти е щитовидната? Защото много често тя е виновник за такава преумора. Аз съм пила сибирски женшен. Определено ободрява.
Виж целия пост
# 5
Аз имам хипофункция на щитовидната жлеза и от това е може би проблема.
Виж целия пост
# 6
Да, другият вариант е да тръгва по лекари и изследвания. Само да не се обърка повече. Една лекарка ме изкара, че съм много зле-с голяма гуша, изследванията мн.лоши... Добре че отидох при още двама ендокринолози, които казаха, че и хормоните са в ред и ехографията на щитовидната жлеза. На кого да се вярва не знам? Повече движение с любими хора сред природата на мен лично ми действа добре, въпреки че пак се уморявам... newsm78
Виж целия пост
# 7
Знам, че ходенето по лекари не е приятно, но и умората е нещо много гадно.Изпитала съм го /не че съм се преборила/. Ако се съмняваш, че имаш проблем с щитовидната, трябва да се пият лекарства. Иначе нещата се влошават без да се усетим.
Виж целия пост
# 8
 Такава умора съм от година. Все ми е криво, все съм изморена, нямам тонус  и заспивам в 9,30. Правих изследвания на щитовидната- не откриха нищо там. Пускам си чат пат кръвна картина имах по едмно време анемия в следствие на обилен цикъл. Пих желязо, но нямаше кой знае какъв ефект.
Тръгнах на тае бо пряко сили, ходя по 3 км пеша на ден и имам известно подобрение да чукна на дърво.
Виж целия пост
# 9
И аз изпадам понякога в такива състояния,които ме държат доста време.Засега се чувствам добре като вземам ампули сержинор
Виж целия пост
# 10
Щитовидната не съм я следила от 1 година вече, може би трябва да пусна пак хормони. Тогава всичко беше наред.
Личната не ми обръща внимание като й кажа за това, че се чувствам така. Чак ми става неудобно. Може да си проверя хемоглобина newsm78, като бременна преди години желязото ми беше намаляло...
Ще направя и изследвания, пък да видим какво ще излезе.
Виж целия пост
# 11
Здравейте, горещо препоръчвам на всички уморени Стимол. Това са едни сашета с течност, като съдържанието се изсипва във вода, кола, чай или нещо друго. Пият се три пъти на ден. Нямат противопоказания. Ефектът е поразителен.
Виж целия пост
# 12
Вижа наистина щитовидната жлеза.
Можеш да пиеш жълт кантарион, гинко билоба, зелена енергия (водорасли)
Виж целия пост
# 13
От известно време се чувствам страшно преуморена. Sad Нямам сили, спи ми се непрекъснато, а сутрин се събуждам все едно съм работила тежък физически труд през нощта, а не съм спала. Две седмици пих витамини, но нищо -  не помагат. Как да се справя с това положение?
Идват празници, а аз нямам сили къщата да си оправя като хората. По принцип съм (бях  ooooh!) много деен човек и тази умора ме побърква.
От колко време си така? Да не е от както смениха времето. Някои хора много трудно се настройват! И наспиваш ли се? Иначе Тотема ампулите съдържат желязо и едва ли ще имат голям ефект при теб Сарженора съдържа аминокиселината аргинин и се препоръчва при физическа и психическа умора. Можеш да опиташ и с Апровит. Това е сироп на фирмата Биогейм и съдържа витамини и аминокиселини и също добре се отразя върху умората освен ако няма сериозен проблем.
Виж целия пост
# 14
От известно време и аз се чувствам така.Събуждам се уморена и си лягам рано,все ми се спи. Направих изследване за хеликобактер,един от симптомите е постоянна умора, и е положително.Да се надяваме,когато го излекувам да се оправя.Иначе съм пила Сарженор и Стимол,при мен няма ефект.Ще следя темата.Успех навсички Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия