Не близва млякото вече, дали защото е болен?

  • 645
  • 14
Момичета, от 3 дни синът ми не ще да близва вечер АМ. Заспива без плач, ляга, иска шишето, но явно като го пробва нещо не му допада  newsm78  В момента е болен, като цяло и през деня не хапва много, как да процедирам, да продължавам ли да предлагам или да не го закачам докато не оздравее..?
Виж целия пост
# 1
Ние сме така като ни растат зъби, ама вие сте големички. Според мен е от болестта, не го насилвай докато не оздравее. Нищо страшно няма ако известно време яде по-малко. Давай му само повече чайче, сок, вода каквото иска да не се обезводни и не се притеснявай, нормално е.
Виж целия пост
# 2
Предлагай-ако иска ще го изпие..или поне колкото иска, щом и през деня не хапва Confused
Нашия също като е болен не яде..
Бързо оздравяване Hug
Виж целия пост
# 3
Не насилвай. Води се по детето  Peace
Виж целия пост
# 4
Сина ми нищо друго не близна когато беше болен, три дни пиеше само и единствено сок. Предлагах, но по никакъв начин не принуждавах да пие мляко или да яде друга храна. След като оздравя си възвърна изцяло апетита Peace
Виж целия пост
# 5
Предлагай му,щом оздравее ще си възвърне апетита Peace
Виж целия пост
# 6
Щом не иска няма смисъл да го насилваш,когато си пожелае.
Виж целия пост
# 7
аз предлагам,той ако иска-пие
Виж целия пост
# 8
Според мен не иска, защото е болен  Peace И моят е така  Peace А може и просто да го отказва, няма по-хубаво от това според мен  Peace
Виж целия пост
# 9
Според мен не иска, защото е болен  Peace И моят е така  Peace А може и просто да го отказва, няма по-хубаво от това според мен  Peace
От кое няма по-хубаво, да откаже АМ ли? newsm34
Изумяваш ме doh
Виж целия пост
# 10
Щом е болен е нормално да няма апетит
Виж целия пост
# 11
Според мен не иска, защото е болен  Peace И моят е така  Peace А може и просто да го отказва, няма по-хубаво от това според мен  Peace
От кое няма по-хубаво, да откаже АМ ли? newsm34
Изумяваш ме doh

Детето й е голямо, не е бебе, не е нужно да заспива с АМ или каквото и да било друго мляко!!!  Peace
Чак пък така лесно и безпричинно да се изумяваш  newsm78 Прочети първия пост добре и няма да си така изумена  Peace Whistling

Виж целия пост
# 12
Щом е болен е нормално да няма апетит

и ако вади зъби още по зле,ние сме на същата вълна Peace

Според мен не иска, защото е болен  Peace И моят е така  Peace А може и просто да го отказва, няма по-хубаво от това според мен  Peace
От кое няма по-хубаво, да откаже АМ ли? newsm34
Изумяваш ме doh

Детето й е голямо, не е бебе, не е нужно да заспива с АМ или каквото и да било друго мляко!!!  Peace

Прочети първия пост добре и няма да си така изумена  Peace Whistling


какво толкова за изумяване има ,не мога да разбера Thinking
Виж целия пост
# 13
Щом е болен е нормално да няма апетит

и ако вади зъби още по зле,ние сме на същата вълна Peace

Според мен не иска, защото е болен  Peace И моят е така  Peace А може и просто да го отказва, няма по-хубаво от това според мен  Peace
От кое няма по-хубаво, да откаже АМ ли? newsm34
Изумяваш ме doh

Детето й е голямо, не е бебе, не е нужно да заспива с АМ или каквото и да било друго мляко!!!  Peace

Прочети първия пост добре и няма да си така изумена  Peace Whistling


какво толкова за изумяване има ,не мога да разбера Thinking
Ами аз лично съм абсолютен привърженик на млякото, било то кисело или АМ и бих искала сина ми да пие по-дълго време, стига той да има желание. Изуми ме това, изказването, че трябва авторката да се радва при отказване на мляко. И колко е голямо детето на 1 и 3 месеца, това никак не е много. А и доколкото разбрах и на нея никак не и е приятно да отказва млякото на тази възраст. Не искам да навлизам в спорове, разни хора разни идеали и аз съм един от тях Peace
Виж целия пост
# 14
Става дума за вечерно/нощно пиене на мляко! Млякото може да се приема и по друго време и под друга форма-не в шише и не за заспиване!!!

П.С. Не познавам майки които да не са привърженички на млякото  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия