Какъв подарък ?

  • 1 005
  • 12
Здравейте момичета Simple Smile
Дайте ми идея за 2 подаръка , единия е за годеж (аз съм кумата ) а другия е за 50 год. юбилей на мъж(калеко ми е )
благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Това са наистина близки хора,толкова ли не ги познаваш че нас питаш?
Един се радва на екскурзия,друг на някаква техника.....
Хората са различни и без да ги познаваш е трудно да уцелиш какво ще ги зарадва наистина.
В КРАЕН СЛУЧАЙ пари в плик,а плика в кошница цветя или от тези подаръчните комплекти /бонбони,вино,ядки...сети ли се?/.
Виж целия пост
# 2
LCD телевизор
Виж целия пост
# 3
Може би плазма предпочитат хората! Wink
Виж целия пост
# 4
За годежа - нов апартамент/ къща, според възможностите ти. За 50 годишнината - круиз, екскурзия в чужбина!
Мисля, че ще сполучиш с тези  Peace
Виж целия пост
# 5
Калеко ако е от далеко,няма смисъл от круиз.Покани го у вас.Имаш ли жакузи?
Виж целия пост
# 6
За годежа щом си кума защо не си организирате една приянта взаимна екскурзия мисля,че ще е супер и всички ще са доволни от подаръка.А за 50 год може би хубав мобилен телефон.Успех в избора и каквото и да избереш важно е твойто присъствие.
Виж целия пост
# 7
на младоженците наистина е добра идея да им подариш един уикенд на някое хубаво местенце.
на моята сватба получих какви ли не подаръци,и практични,и оригинални..незнам защо но най-много се зарадвах на един копмлект спално бельо от сатен,черно и червено,същата нощничка за мен-сатенена,и едно вино розе.някак си подхожда за млади влюбени,биха си изкарали с тия "аксесоари"една много романтична нощ..
но,разбира се,всеки си има вкус,ти най-добре би преценила какво ще зарадва приятелите ти.
колкото до калеко ти..ммм,мисля,че на кръгла годишнина би било хубаво да се подари красива икона,осветена,с пожелание да го пази,закриля и да празнува все така щастлив още много рожденни дни..знам ли.. Rolling Eyes
успех,дано зарадваш любимите си хора с подходящите подаръци,и най-важното е да са от сърце!
И ЧЕСТИТО КУМСТВО!
Виж целия пост
# 8
Един от подаръците, които най-много ме зарадваха на сватбата, беше LCD рамка за снимка. Това е подходящо и за юбилей, и за младоженци - и в двата слуая има много спомени, които могат да се подредят в едно такова чудо на техниката  Peace
Екскурзия също ми се вижда добра идея за младоженците, но трябва да си наясно с това с какво свободно време разполагат  Wink и изобщо - каквото и да е, трябва да е съобразено с празнуващите.


Какво е калеко?
Виж целия пост
# 9
Мисля, че е мъж на сестра на майка й.
Виж целия пост
# 10
Пари,екскурзия,техника,картина,кристал...  newsm10
Виж целия пост
# 11
благодаря ви за хубавите идеи   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
По един лаптоп
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия