Липса на лактобацили във влагалището - моля за помощ

  • 24 943
  • 13
Моля ви за помощ, ходих на гинеколог и се оказа,че имам липса на лактобацили във влагалището. Доктора ми каза, че това се лекува с Лактофем, но лекарството е със спрян внос. Каза ми още, че няма друго лекарство с живи лактобацили. Кажете ми как да се излекувам, моля ви  Cry
Виж целия пост
# 1
ми, според мен е редно доктора да ти намери подходящ заместител на това лекарство,
или просто иди при друг специалист  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Има един глобули мисля че се казваха флораджин, те съдържат лактобацили и млечна киселина.
Освен това има и различни варианти на таблетки/капсули с лактобацили които се пият и би трябвало и от тях да има ефект.
Виж целия пост
# 3
Floragyn - точно за това е
Виж целия пост
# 4
Ima i drugi, koito imat laktobacili. I takiva prez ustata i za vlagali6teto. Pitaj v aptekata.
Виж целия пост
# 5
Четох за ентеросан , някой ползвал ли го е ?
Виж целия пост
# 6
http://www.tomilherb.com/products/product.php?lactoreq  това съм го пила ама ефект има май като се пие дълго и редовно аз не успях

Сега искам да пробвам със имунобор биотик и то е таковаhttp://framar.bg/product_review.php?id=30003219&from=0&p … EA%E0%EF%F1.+*+30
Виж целия пост
# 7
Четох за ентеросан , някой ползвал ли го е ?
Аз, доволна съм. Но Ентеросан - основен, щото има и други. Само, че го пих няколко месеца.
Виж целия пост
# 8
Преди години продаваха в аптеките млечна киселина. Правеше се разтвор с определена от лекаря концентрация и с него се правеха влагалищни промивки.
Сега не продават ли вече млечна киселина?  newsm78
Виж целия пост
# 9
Може и да продават, но моя гинеколог ми каза, че по цял свят отричат промивките , страх ме е  Cry
Виж целия пост
# 10
Марчела,имам 6 глобули и половин тубичка от гела Лактофем,в срок на годност са да 04/2009г.Ако искаш мога да ти ги дам.
Виж целия пост
# 11
Благодаря ти Бени , ще ги взема Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Вагизан. Струва към 15 лв.В опаковка са 7 свещички.Аз бях в същото положение  и ползвах това.
Виж целия пост
# 13
marti2007 , преди месец си ги слагах, не ми подействаха Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия