Постерът е взет от темата "ВСИЧКО ЗА БОЛКАТА" - виж назад форума
Уважаема Камелия, отговорът на Вашият въпрос е ДА, ДИСМЕНОРЕЯТА или БОЛЕЗНЕНАТА МЕНСТРУАЦИЯ СЕ ЛЕКУВА ПРИ НАС. За съжаление не по телефона, а с процедури 2-3 на месец, поне 3 месеца подред. В резултат се укрепва общото и гинекологичното състояние на жената, често пъти сексуалният й живот и шансът за зачеване. За сравнение с онези свободно рекламирани по ТВ хапчета, "които атакуват право в целта" и за да разберете нещо повече за Китайската медицина ще Ви кажа, че сред тяхните билкови препарати има лекарства за "болки отпред долу", други за болки "отзад в кръста" и трети за болки едновременно на двете места. Виждате колко по-индивидуализирано гледат въобще на болезненият цикъл!!! Не случайно всеки сайт в САЩ за ин витро оплождане напоследък препоръчва акупунктурно асистиране на лечението. За да е ефективно то обаче лекарят трябва дотолкова да познава Традиционната Китайска Медицина, че да може да си представи защо болките са три вида например. А това е дълга и широка работа като преглед, анализи на резултатите от двете медицини - общоприетата Западна и Традиционната Източна. Проблемът не ми е далечен както поради дългогодишната ми работа като анестезиолог в "Майчин дом" София, така и поради факта че в момента имам 2-3 пациентки на 30-33г заплашени от ранен климакс поради стрес.. Едната жена тепърва иска да зачева, но за съжаление друга лична драма прекъсна временно лечението й. Уверявам Ви, че когато след нещо подобно се роди човече щастието и за мен е огромно!!! С уважение, Д-р Руйчев   
Виж целия пост