Гипсови ботуши - хит за отслабване и махане на целулита

  • 4 379
  • 5
Здравейте момичета, днес бях на хитовата терапия за целулита - гипсовите бермуди. Някой ползвал ли е тази процедура и какво Ви е мнението за нея. Аз я открих в нета и отидох да си я направя. Направиха ми програма,която ще следвам и не включва само гипса,така ще ми излезне много по- евтино ,а и резултата ще е по- голям. Програмата ми включва липолиза - това с иглите и антицелулитни масажи на много ниски цени, абе тоя път съм решила да махам тоя целулит. Видях се с много жени ,които ходят там и най - вече правят липолиза с масажи и много от тях изглеждаха СУПЕР. Поговорих си с тях и се надявам и на мене така да мо подейства. Гипса го прявят по рядко,тъй като е по- скъп, но аз вярвам,че успеха ще е на 100 %. Стискайте палци ! Аз ще пиша за резултати !
Виж целия пост
# 1
Ще напишеш ли цени и местоположението на центъра.
Гледах по ТВито едно предаване, където рекламираха тази нова процедура,но не съм се интересувала.

Мерси предварително за инфото !

Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 2
 Гипсовите бермуди са 100 лв.
 Липолизата е 12 лв.
Антицелулитният масаж - ако е цял е 25 лв., за 90 мни.
частичният е 55 мин. и е 18 лв.
Можеш да си вземеш пакетна цена ,тогава ти стават по-евтини процедурите,но тъй като не знаех ,че предлагат липолизата и масажите аз не успях да си взема пакет(тъй като си бях приготвила пари да опитам само гипса ) и не мога да ти кажа колко по- евтино ти излиза.
Има и други процедури ,но не им помня цените и имената, ето ти сайта там всичко пише. http://tialo.net
Салона се намира в София Лозенец Църноок 5
Виж целия пост
# 3
Благодаря и аз се надявам да има резултат, ще Ви държа в течение !
Виж целия пост
# 4
Здравей аз също ходя в този салон и ползвам липолизата и масажите и ефекта е много добър. Целулита почти ми изчезна ,а  и мазнините се топят. Трябва да бъдеш постоянна и резултата няма да закъснее. За гипсовите бермуди не мога да ти кажа , защото ги опитах само веднъж тъй като са ми скъпички. Бяха много яки и мисля,че ще има резулатат и от тях. Аз писах темичка за липолизата ако се интересуваш от нещо питай !
Виж целия пост
# 5
здр какзвам се николина ,видях темата и реших да се похваля .когато родих бях доста поотпусната ,започна да ми се появява целулит и затова реших да използвам услугите на някой салон .потърсих в интернет и намерих сайт който ми грабна окото.беше на един салон в лозенец в който се подложих на липолизата и наистина подейства,определено сам доволна от резултата.а що се отнася за гипсовите бермуди чувала сам и мисля да пробвам,моля който има някаква информация да я сподели
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия