зеленчукови пюрета

  • 344
  • 4
Ние сме само на кърма,досега не съм давала на бебо нищо друго-на 23 ще станем на 4 мес.От кога,как и по колко се дава зеленч. и плодово пюре?
Виж целия пост
# 1
Спорд мен ви е малко раничко, а и не само според мен Wink
Защо не прегледаш сектора за захранване в Библиотеката, сигурна съм, че ще намериш отговор на много въпроси.
Виж целия пост
# 2
Аз захраних Габи 1 седмица преди да навърши 4 месеца.Така ни каза лекарката.Сварих един картоф пасирах го и към него добавих малко адаптирано мляко,а ти кожеш да сложиш кърма.Всеки ден увеличавах с по 1 лъжичка докато стигнем да 1 порция.След като достигнах една порция започнах да и давам и други пюрета.Ние харесваме най-вече на Ганчев.И с плодовото е същото,самоче аз и дадох готово,досега домашни плодови не съм давала.Ако ще и даваш готови гледай да нямат глутен и избягвай домата и маслото.Така постъпих аз,но ти ще си решиш кога да захраниш бебо.А можеш да се посъветваш и с твоята лекарка.
Виж целия пост
# 3
Гледай си рахата още два месеца, после ще му мислим Wink
Виж целия пост
# 4
Ние започнахме преди 3 дни със зеленчуците. Ако питаш някой педиятър тук ще каже, че още ви е рано. Когато сина ми навърши 4 месеца започнахме с оризова каша. Педиатърката ни каза да му даваме по колкото иска - няма определено количество. Сега със зеленчуците си изяжда цялото бурканче наведнъж - по собствено желание Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия