Някой имал ли е такава болка?

  • 498
  • 4
Здравейте.Бременна съм за втори път и съм много щастлива Simple SmileИмам една принцеса на 6г.,а сега живот издраве очаквам момче.Проблема ми е,че от както влязох в 6-тия месец,започна една тъпа болка(по скоро дърпане)от пъпа нагоре към гастрита.особенно като повървя малко,максиимум 100 метра.Доктора ми каза ,че предържащите матката връзки били разпънати, а и матката ми рязана,понеже дъщеря ми се роди секцио(4.600кг.)Някой имал ли е такъв проблем? newsm78.Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Не, не съм имала подобен проблем, първо, защото не съм раждала едро бебе, нито пък е било секцио.
Ако много те боли и не можеш да вървиш защо не потърсиш второ мнение, може да те посъветват нещо, което да ти помоне. Успех! Hug
Виж целия пост
# 2
Здравей,аз съм с две секцио ,през 1 г.и 9 месеца.Към края на втората бременност изпитах такова дърпане,но на мен ми обясниха,че понеже бебето не беше слезнало надолу ми подпира хранопровода.А иначе заради операцията не са ми намеквали нищо
Виж целия пост
# 3
Мен ме болеше коремът по същия начин. Обяснението от лекаря ми беше същото като на твоя, въпреки че щеше да е първо раждане. Просто бебокът си расте ли расте и си прави място, и хич не му пука, че теб те притиска.  Joy Ако си притеснена, направи една консултация - по-добре да се разходиш напразно, отколкото да трепериш излишно. Hug
Виж целия пост
# 4
Споко и аз бяx така ще си почиваш повечко и се пази нищо страшно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия