Гимнастика за бременни

  • 560
  • 2
Здравейте,

Аз съм най-новият член на форума. Може би такава тема е имало вече, но разполагам с ограничено време в момента и нямам време за търсене. Много ви моля да ми препоръчате гимнастики за бременни в София, по възможност да не е в крайни квартали. Работя в Лозенец и някъде в района ще ми е удобно. И ако има часове за след 17-18 ч., ще е най-добре. В края на втория месец съм, а вече качих препоръчителните за първите 3 месеца килограми+още 2 допълнителни   Embarassed  Хем доста се движа, горе-долу внимавам с хапването, а и си бях слабичка, преди да забременея, а взех, че се олях. И ме е страх, че още сумати месеци ме очакват занапред (живот и здраве), а ако продължавам с това темпо, ще се превърна в кит.
Та, мами, много ви моля да ми помогнете с намирането на хубава гимнастика, защото аз сама почти нищо не помогнах. Благодаря ви предварително  Laughing
Виж целия пост
# 1
В "Център за съвременни родители" има гимнастика и йога за бременни. На мен лично йогата ми допадна повече. Имат сайт, разгледай го за повече информация.
Виж целия пост
# 2
Аз съм ходила на няколко места. Най-добър за мен е Ипократис във фитнесцентър Младост. На мен ми е още по-далече, но си заслужаваше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия