Проблем с краката

  • 2 491
  • 6
Искам да попитам мамите тук, когато са кърмили бебетата си и са имали нужда от болко успокояващо и отпускащо като аспирин с какво са го замествали?

Много ме болят краката, може би е от разходките, но няма как да ги спра на бебчо му харесва, не мога да пия един аспирин зада мине и това влошава нещата. Вечер когато ставам аз не мога да се движа вървя и приклякам - тъжна картина....незнам какво мога да пия, просто краката ми ме болят вече ужасно много дори и да си почина ден два пак ме болят . Явно е от пренатоварване но...немога и това да избегна бебчо си иска своето. Вечер когато го вземам да се храни ме е страх че краката направо ще ме предадът и ще падна, а като трябва да отида до кухнята вече е кошмар.

Моля помогнете ми кажете ми какво могя да пия така че да не се предава чрез кърмата на бебчо. Питала съм лекарката, но тя казва ще мине не пии аспирин не трябва и аз не пия........но не минава не е просто мускулна треска.
Виж целия пост
# 1
Можеш да пиеш парацетамол. Безю Аспирин и аналгин. А защо не си пуснеш една кръвна картина и урина. И аз съм се разхождала мног ос децата, но чак до такава степен , да са ме боляли, нямам спомен.
Виж целия пост
# 2
Да май наистина това трябва да направя едни изследвания. Аз просто вечер нямам сила за нищо...
Виж целия пост
# 3
VENOSMIL na dr. To6kov.tova xap4eta na bilkova osnova.imam nepravilno orosqvane i vutre6ni raz6ireni veni.predi 6 god.dori si mislex 4e 6te ostana invalid.2 mes bqx po4ti na leglo no6tem ne mojex da spq i mi se sxva6taxa muskulite na prascite.ujas.sega sutrin predi da stana ot legloto vdigam krakata raztursvam gi i togava stavam i sum ok. uspex
Виж целия пост
# 4
Не е нормално да те болят чак толкова краката.Първо питай ДР., иначе лекарства много на пазара.Може някой да ти постави инжекция Профенид или нещо друго нестероидно, което трудно преминава кърмата.
Но виж защо те болят.Да не са вени?
Виж целия пост
# 5
За всяка болка си има причина-добре е да разбереш каква е ,а не да се опитваш да лекуваш с аспирин.Посети ревматолог,който да ти направи необходимите изследвания,за да се отхвърли артрит и да ти се назначи необходимото лечение.
Виж целия пост
# 6
За всяка болка си има причина-добре е да разбереш каква е ,а не да се опитваш да лекуваш с аспирин.Посети ревматолог,който да ти направи необходимите изследвания,за да се отхвърли артрит и да ти се назначи необходимото лечение.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия