Цената на епидуралната?

  • 2 501
  • 37
 newsm78Искам да попитам по-вещите тук,които са раждали с епидурална в тази цена 150лв една доза ли включва или няколко?В смисъл че ако първата доза не те обезболи,или действието отслабне,за следваща доза доплаща ли се или не?!Благодаря предварително!!!! newsm78
Виж целия пост
# 1
Незнам къде ще раждаш, но в Тина Киркова е безплатна. Поне аз като раждах, беше така. newsm78
Виж целия пост
# 2
Незнам къде ще раждаш, но в Тина Киркова е безплатна. Поне аз като раждах, беше така. newsm78

Шейново!
Виж целия пост
# 3
По мое желание ми сложиха епидурална и цената бе 100 лв. (преди 2 г )
Ако е по лекарско усмотрение е безплатна  Wink
Виж целия пост
# 4
в сайта на шейново епидуралната пише че е 150 лв.
Виж целия пост
# 5
Аз раждах в Шейново с избор на екип. Цената на упойката влизаше в сумата, която си платих за екипа-800лв.през декември миналата година. Слагаха ми три дози упойка, не съм доплащала.
Виж целия пост
# 6
Родих в Шейново преди 3 седмици и цената е нова /в сайта им не е актуализирана/-200лв. Не се доплаща, ако се наложи да вливат допълнително упойка.Първата доза трае час - час и половина.Леко раждане Wink
Виж целия пост
# 7
Ее, София пак е по-напред от провинцията!В Ст Загора в държавната въобще не се предлагат такива упойки - дори секциото се прави с пълна упойка.А иначе в частната има - срещу 150 лв.
Виж целия пост
# 8
Незнам къде ще раждаш, но в Тина Киркова е безплатна. Поне аз като раждах, беше така. newsm78
Аз ще раждам в Тина Киркова, без избор на екип! Ти по този начин ли си раждала и кога?! Защото, ако е с избор на екип влиза в цената, но в противен случай..., мисля, че се заплаща, т.е. точно това ме интересува!?!
Виж целия пост
# 9
Незнам къде ще раждаш, но в Тина Киркова е безплатна. Поне аз като раждах, беше така. newsm78

Шейново!
В "Шейново" от 15 Ноември миналата година цената на епидуралната упойка е 200лв.
Избор на екип се заплаща отделно. В този избор цената на упойката не е включена.
Виж целия пост
# 10
За Майчин дом,това което ми казаха е ,че се плаща 150лв.Доколкото знам цените постоянно се променят.Преди месец БХС беше 25 лв,сега една майка писа,че скоро е правила БХС за 60лв пак в МД.
Виж целия пост
# 11

В "Шейново" от 15 Ноември миналата година цената на епидуралната упойка е 200лв.
Избор на екип се заплаща отделно. В този избор цената на упойката не е включена.

[/quote]точно така
Виж целия пост
# 12

В "Шейново" от 15 Ноември миналата година цената на епидуралната упойка е 200лв.
Избор на екип се заплаща отделно. В този избор цената на упойката не е включена.

точно така

[/quote]

Родих на 17.12.2007г.в Шейново и с избор на екип и цената на упойката беше включена в сумата, която платих за екипа. Ако бях решила да раждам с избор на екип, но без упойка, цената щеше да бъде същата ( специално питах за това).
Виж целия пост
# 13
Въпроса ми беше дали цената от 200 лв е за една доза,и дали ако се наложи още една доза се доплаща и за нея??????? newsm78
Виж целия пост
# 14
Въпроса ми беше дали цената от 200 лв е за една доза,и дали ако се наложи още една доза се доплаща и за нея??????? newsm78
Не се доплаща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия